Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki do pakowania choinek

( ilość produktów: 9 )

Siatka na choinki – niezbędna w okresie bożonarodzeniowym

Jesteś sprzedawcą choinek lub posiadasz własną szkółkę drzewek iglastych? Nadchodząca zima z pewnością nie obędzie się bez dobrej siatki na choinki. To dzięki niej Twoje drzewka będą odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, a ich transport stanie się o wiele łatwiejszy. Wybierając odpowiedni rodzaj siatki na choinki, możesz używać jej do pakowania ręcznego, a także podczas pracy przy tubie do pakowania choinek. Wystarczy, że zainwestujesz w siatkę na choinkę w odpowiednim rozmiarze, a pakowanie i transport drzewek staną się znacznie łatwiejsze i zajmą Ci o wiele mniej czasu.

Wytrzymałe i elastyczne siatki na choinki

Olbrzymią zaletą siatki na choinki jest jej uniwersalność. To produkt wytrzymały na rozerwania i bardzo elastyczny, dzięki czemu możesz do niej zapakować drzewka w bardzo różnych rozmiarach. Odpowiednie pakowanie zmniejszy rozmiar choinki, jednocześnie nie powodując połamania i wygięcia gałązek. Co więcej, dzięki diamentowemu, ażurowemu splotowi roślina będzie mieć odpowiedni dostęp do powietrza i słońca, co sprawi, że dłużej zachowa swój świeży, zielony wygląd, zachęcając Twoich klientów do zakupu.

Siatka na choinki – wybierz idealny kolor

Podczas wyboru odpowiedniej siatki na choinki zwróć uwagę na jej szerokość, ale także na jej kolor. Dobór odpowiedniej barwy siatki pozwoli Ci podkreślić naturalny kolor drzewka, np. zielona siatka zaakcentuje soczystą barwę jodły kaukaskiej, a siatka biała sprawdzi się lepiej podczas pakowania srebrnego świerku. Wybierz odpowiedni rodzaj siatki na choinki i zadbaj o komfort swój oraz swoich klientów!

      pixel