Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki na drzewa

( ilość produktów: 24 )

Młode drzewka są narażone na ataki dzikich ptaków czy silne podmuchy wiatru, dlatego wymagają starannej pielęgnacji i ochrony. Zapobiec jednemu i drugiemu mogą wytrzymałe siatki na drzewa, które z przyjemnością Ci przedstawiamy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą – wierzymy, że wkrótce poznasz ich wszystkie zalety.

Odkryj świat siatek na drzewa w sklepie Rolmarket.pl

Jedna siatka, a tyle zastosowań! Mamy nadzieję, że tak będą brzmieć Twoje słowa, gdy już odkryjesz wszystkie funkcje tych niepozornych produktów. Jeżeli zmagasz się z problemem nadgryzanych przez ptaki owoców, siatka na drzewa jest idealnym rozwiązaniem. Sprawdzi się ona doskonale w sadach, na plantacjach, ale także w ochronie pojedynczych drzewek czy krzewów. Siatki mogą również ochraniać uprawy innego rodzaju – np. borówki, truskawki czy winogron. Świetnie sprawdzą się także jako zabezpieczenie oczka wodnego przed wpadającymi liśćmi. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące siatek, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą w wyborze optymalnego produktu. Co więcej, szczegółowe informacje na temat każdej siatki znajdziesz w jej opisie.

Siatki na drzewa – jaki z nich korzystać?

Poza szerokim zastosowaniem siatki na drzewa mają szereg innych zalet. Po pierwsze – są one lekkie, dzięki czemu nie stanowią obciążenia dla roślin. Materiał, z którego je wykonano, jest nie tylko trwały, ale także odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – w tym promieniowanie UV. Dzięki temu mogą pozostać w niezmienionym stanie i służyć Ci nawet przez kilka lat. Siatki na drzewa są również bardzo łatwe w montażu – można zamontować je za pomocą specjalnych szpilek lub po prostu narzucić je na uprawy. A jeśli interesują Cię kwestie wizualne, również nie masz powodu do zmartwień. Siatki występują w różnych wariantach kolorystycznych i są dość dyskretnym elementem wyposażenia ogrodu. Życzymy udanych zakupów!

    pixel