Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki na szpaki

( ilość produktów: 24 )

Uprawa drzew i krzewów owocowych to duże wyzwanie. Wymaga nie tylko odpowiednich warunków glebowych i właściwego nasłonecznienia, ale również ochrony przed szkodnikami. Wiele osób narzeka przede wszystkim na ptaki, które zjadają pojawiające się na krzewach owoce, często zanim one dojrzeją. Przodują w tym względzie szpaki, które zjadają wiśnie, maliny, borówki, czereśnie i inne drobne owoce. Rozwiązaniem tego problemu są siatki na szpaki.

Siatki na szpaki – skuteczna ochrona owoców

W naszym sklepie oferujemy siatki na szpaki, dzięki którym owoce na drzewach i krzewach mogą zostać skutecznie ochronione przed tymi szkodnikami. Aby je ochronić należy na drzewo owocowe lub krzew nałożyć siatkę, która nie pozwoli ptakom dosięgnąć owoców. Proponujemy siatki na szpaki o różnym rozstawie oczek i różnej wielkości, dzięki czemu możesz wybrać siatkę na dużą wiśnię, czereśnię czy też na kilka krzaków z borówkami czy winogronami. Sadownikom i osobom uprawiającym winorośle polecamy siatki z dużych belach, pozwalające okryć całe rzędy uprawianych roślin jedną siatką.

Mocne i trwałe siatki na szpaki wielokrotnego użytku

Dostępne w naszym sklepie siatki na szpaki są wykonane z mocnego i trwałego materiału, odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Nie straszne im są deszcze i promienie słoneczne, dzięki czemu siatki na szpaki mogą być używane przez kilka sezonów. Po zebraniu owoców można je zwinąć i przechować do kolejnego sezonu lub wykorzystać jako siatkę zabezpieczającą staw lub inny zbiornik wodny przed zanieczyszczeniem spadającymi z drzew liśćmi. Siatki na szpaki to jeden z prostszych i skuteczniejszych sposobów na walkę z ptactwem zjadającym owoce. Dzięki nim Twoje wysiłki włożone w uprawę roślin na owoce nie zostaną zniweczone przez stado wygłodniałych ptaków. Siatka skutecznie ochroni owoce, a ptakom nie zaszkodzi, bo z pewnością w innych miejscach znajdą dla siebie wystarczająco dużo pożywienia. Jeśli więc chcesz mieć duże plony, to zobacz, jakie siatki na szpaki są w naszym sklepie i wybierz tę, która najlepiej pasuje do rozmiarów Twojej uprawy.

    pixel