Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki PCV

( ilość produktów: 7 )

Siatka niejedno ma imię. Doskonale wiedzą o tym wszyscy ogrodnicy, którzy odkryli i wykorzystują ich potencjał. Siatki czynią nasze życie łatwiejszym, pomagają w wielu pracach ogrodowych i umilają odpoczynek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą siatek PCV w naszym sklepie – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Siatki PCV – poznaj ich ofertę w sklepie Rolmarket.pl

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów siatek, których szerokie zastosowanie z całą pewnością Cię zaskoczy. Bez względu na to, jaki model wybierzesz, możesz być pewien jego najwyższej jakości i tego, że będzie Ci służył przez długie lata. W naszym asortymencie zebraliśmy bowiem siatki PCV pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów. Są one łatwe w montażu i wykonane z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w ich opisach. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości związanych z wyborem zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci służą wieloma cennymi wskazówkami. Życzymy udanych zakupów!

Rodzaje siatek PCV – wszystkie znajdziesz w naszym sklepie!

Przeglądając asortyment naszego sklepu, z pewnością zauważysz, że zebraliśmy w nim różne rodzaje siatek. Są to między innymi:

● Siatki cieniujące, które przydadzą Ci się, jeśli chcesz ochronić swoje rośliny przed silnymi promieniami słońca lub osłonić ogród od spojrzeń ciekawskich sąsiadów i przechodniów.

● Siatki przeciw kretom, które są najskuteczniejszą ochroną przed tymi szkodnikami. Zakopuje je się 30-40 cm pod ziemią, co sprawia, że krety po prostu nie są w stanie przedostać się na Twoją działkę.

● Siatki przeciw ptakom, dzięki którym zapomnisz o problemie nadgryzanych i gnijących owoców.

● Siatki na oczka wodne, które pomogą utrzymać Twój akwen w czystości, ograniczając tym samym rozwój glonów.

● Siatki na woliery, za pomocą których stworzysz bezpieczne miejsce do życia dla Twojego ptactwa.

● I wiele innych – sprawdź sam!

      pixel