Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki przeciwśnieżne

( ilość produktów: 2 )

Siatki przeciwśnieżne

Proste rozwiązania bywają najskuteczniejsze. Te słowa potwierdzają siatki przeciwśnieżne dostępne w naszym sklepie, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo oraz zauważalnie ułatwiają życie. Nie dajmy się zwieść – to produkty o większej liczbie zastosowań, niż moglibyśmy przypuszczać! Zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy i sam się o tym przekonaj!

Skuteczne siatki przeciwśnieżne

W ofercie Rolmarket znajdziemy siatki przeciwśnieżne, które cechuje wysoka skuteczność. Niektóre z nich posiadają oczka o nieregularnym rozmieszczeniu. W innych są one ułożone w równych rzędach. Zadbaliśmy o różnorodność, aby spełnić oczekiwania możliwie jak największej grupy konsumentów. Większość artykułów ma czarny kolor, który jest bardzo uniwersalny i wyrazisty. Dzięki temu trudno będzie je przeoczyć. Zależy Ci na siatce, która będzie szczególnie widoczna, nawet z oddali? Postaw na pomarańczową! Ta barwa zadziała niczym sygnał ostrzegawczy.

Wytrzymała siatka przeciwśnieżna wysokiej jakości

Każda siatka przeciwśnieżna, którą dostarczamy klientom, pochodzi od renomowanego producenta. Wszystkie zostały wykonane przy użyciu wyjątkowo wytrzymałych materiałów. Efekt? Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i odkształcenia. Nie rdzewieją i nie przerywają się, pozostając we właściwym miejscu tak długo, jak to konieczne. Dzięki temu kupiony produkt będzie służył przez lata. Montaż jest bardzo prosty i można poradzić sobie z nim na własną rękę. Wystarczy mocno naciągnąć siatkę i przytwierdzić do słupków. Zwinięta nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, dlatego zmieści się w piwnicy, komórce, czy w innym pomieszczeniu gospodarczym. W naszym asortymencie posiadamy siatki o następujących wymiarach: 1,2x50 m oraz 1,3x25 m. Zdecyduj, które z nich będą dla Ciebie odpowiednie!

Siatka przeciwśnieżna – wiele możliwości zastosowania

Do czego może posłużyć siatka przeciwśnieżna? Tak, jak wskazuje jej nazwa, nada się do stworzenia zabezpieczeń przed zamieciami oraz masami śnieżnymi. Są one niezwykle istotne zwłaszcza przy drogach oraz na terenach górzystych. Przyda się w ogrodach, w których dzięki niej będzie panował większy porządek i uniemożliwi zwierzętom zniszczenie roślin i krzewów. Tego rodzaju siatki są nieocenione na stokach narciarskich, a także w gospodarstwach, w których pozwalają tworzyć zagrody. Powszechnie używa się ich w branży budowlanej i w przemyśle. Sprawdź, jakie siatki przeciwśnieżne przygotowaliśmy i ciesz się licznymi korzyściami, które dzięki nim zyskasz!

     

    pixel