Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki rabatowe

( ilość produktów: 30 )

Pięknie utrzymane rabaty kwiatowe to jedna z największych ozdób każdego ogrodu. Na nasze rośliny czyha niestety wiele niebezpieczeństw. Chwasty, zarastająca trwa, dzikie zwierzęta, szkodniki, bawiące się dzieci – to tylko niektóre z nich. Na szczęście w łatwy sposób możesz uchronić swoje rośliny przed tymi zagrożeniami. Wystarczy, że ogrodzisz swoje rabaty za pomocą specjalnych siatek, które znajdziesz w naszym sklepie. Wybierz najlepszy model siatki rabatowej dla siebie i ciesz się zadbanym ogrodem.

Jaką siatkę rabatową wybrać?

Przy wyborze siatki powinniśmy się kierować przede wszystkim wyglądem naszych rabat. To kwiaty powinny zwracać na siebie uwagę, a nie ich ogrodzenie. Dlatego warto zdecydować się na nierzucający się w oczy kolor i wybrać na przykład siatkę rabatową zieloną lub czarną, która skomponuje się z roślinami.

Rzecz jasna, nie bez znaczenia jest również jakość siatki. Rolmarket.pl oferuje trwałe i wytrzymałe siatki rabatowe. W naszym sklepie znajdziesz odporne na warunki atmosferyczne siatki wykonane z tworzyw sztucznych (plastikowe siatki rabatowe, siatki z polipropylenu). Jeśli zależy Ci na naprawdę dużej wytrzymałości, wybierz siatkę rabatową wzmacnianą, która odznacza się jeszcze większą grubością i solidnością niż tradycyjna siatka. Bardzo trwałe są również siatki metalowe, które znajdziesz w naszym sklepie.

Oferujemy siatki w różnych rozmiarach, przeznaczone zarówno na krótkie, jak i na długie odcinki. Proponowane przez nas siatki różnią się wielkością oczek oraz wysokością, dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealną siatkę rabatową do swojego ogrodu.

Siatki rabatowe – zastosowanie

Siatki rabatowe to produkty o szerokim zastosowaniu, których nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie. Możesz je wykorzystywać na wiele sposobów. Ich główne zastosowanie to jednak organizacja przestrzeni – za ich pomocą możesz wydzielać dekoracyjne części ogrodu. Świetnie wypełnią również funkcję ochronną – zabezpieczą drzewa, krzewy oraz kwiaty przed atakami zwierząt oraz zapobiegają rozrastaniu się trawy i chwastów między naszymi roślinami. Jeśli zamontujemy siatkę pod trawnikiem, sprawdzi się ona jako skuteczna ochrona przed kretami. Siatki rabatowe mogą okazać się przydatne także przy prowadzeniu gospodarstwa – możesz ich użyć do stworzenia zagrody dla ptactwa domowego.
Solidnych siatek PCV można używać do stabilizacji gruntu oraz wykorzystywać jako ogrodzenia tymczasowe (na przykład na placach budowy).

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą w montażu i łączeniu siatek. Opaski dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się w aranżację Twojego ogrodu.

    pixel