Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki rabatowe

( ilość produktów: 29 )

Pięknie utrzymane rabaty kwiatowe to jedna z największych ozdób każdego ogrodu. Na nasze rośliny czyha niestety wiele niebezpieczeństw. Chwasty, zarastająca trwa, dzikie zwierzęta, szkodniki, bawiące się dzieci – to tylko niektóre z nich. Na szczęście w łatwy sposób możesz uchronić swoje rośliny przed tymi zagrożeniami. Wystarczy, że ogrodzisz swoje rabaty za pomocą specjalnych siatek, które znajdziesz w naszym sklepie. Wybierz najlepszy model siatki rabatowej dla siebie i ciesz się zadbanym ogrodem.

Jaką siatkę rabatową wybrać?

Przy wyborze siatki powinniśmy się kierować przede wszystkim wyglądem naszych rabat. To kwiaty powinny zwracać na siebie uwagę, a nie ich ogrodzenie. Dlatego warto zdecydować się na nierzucający się w oczy kolor i wybrać na przykład siatkę rabatową zieloną lub czarną, która skomponuje się z roślinami. Im mniej będzie ona widoczna, tym lepiej dla aranżacji ogrodu, ale nie ma się co obawiać, że ustawienie siatki zmniejszy jego estetykę. Bez wątpienia estetyczna siatka będzie wyglądać dużo lepiej niż zniszczona rabata, a zatem jej zastosowanie ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów.

Rzecz jasna, przy wyborze siatki, nie bez znaczenia jest również jej jakość. Sklep Rolmarket.pl oferuje trwałe i wytrzymałe siatki rabatowe, które będą pełnić swoją funkcję przez bardzo długi czas. W naszym sklepie znajdziesz odporne na warunki atmosferyczne siatki wykonane z tworzyw sztucznych (plastikowe siatki rabatowe, siatki z polipropylenu). Jeśli zależy Ci na naprawdę dużej wytrzymałości, wybierz siatkę rabatową wzmacnianą, która odznacza się jeszcze większą grubością i solidnością niż ta tradycyjna. Bardzo trwałe są również siatki metalowe, które znajdziesz w naszym sklepie, mające jeszcze wyższe parametry wytrzymałościowe.

Różnorodność siatek rabatowych

Oferujemy siatki w różnych rozmiarach, przeznaczone zarówno na krótkie, jak i na długie odcinki. Proponowane przez nas siatki różnią się wielkością oczek oraz wysokością, dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealną siatkę rabatową do swojego ogrodu. Wybierając siatki dla siebie weź pod uwagę powód, z jakiego chcesz ją zastosować i od niego uzależnij wysokość stosowanej siatki. Jeśli siatka rabatowa ma być chroniona przed przypadkowym wbiegnięciem dzieci podczas zabawy, to wystarczy siatka wysoka na 60cm. Jeśli jednak ma ona chronić przed kurami i innym ptactwem domowym albo służyć do ochrony młodych roślin przed podgryzaniem ich przez sarny i inne zwierzęta, to może się okazać, że potrzebna będzie siatka nieco wyższa. 

Przed zakupem zwróć również uwagę na długość rolki. Możesz wybrać zarówno siatki w rolkach po 5m, jak i po 50m oraz liczne długości pośrednie, więc zastanów się, która z tych długości będzie najbardziej pasować do miejsca, w którym chcesz zastosować siatkę. Im lepiej dobierzesz jej długość, tym lepszy efekt osiągniesz, bo unikniesz łączeń, które mogą zepsuć estetykę rabaty.

Siatki rabatowe – zastosowanie

Siatki rabatowe to produkty o szerokim zastosowaniu, których nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie. Możesz je wykorzystywać na wiele sposobów. Ich główne zastosowanie to jednak organizacja przestrzeni – za ich pomocą możesz wydzielać dekoracyjne części ogrodu. Świetnie wypełnią również funkcję ochronną – zabezpieczą drzewa, krzewy oraz kwiaty przed atakami zwierząt oraz zapobiegają rozrastaniu się trawy i chwastów między naszymi roślinami. 

Siatki ogrodowe

Jeśli zamontujemy siatkę pod trawnikiem, sprawdzi się ona jako skuteczna ochrona przed kretami, zastępująca pułapki na krety i nornice. W tym celu wystarczy zdjąć wierzchnią warstwę darni, zainstalować siatkę stosując odpowiednie akcesoria do mocowania np. kołki i szpilki, podobne jakie stosuje się do mocowania agrowłókniny, a następnie przykryć ją warstwą gleby i posiać nasiona trawy na nowo. Dzięki temu trawnik będzie prezentował się doskonale i nie będą zdobić go nieestetyczne kopce.

Siatki rabatowe w gospodarstwie

Siatki rabatowe mogą okazać się przydatne także przy prowadzeniu gospodarstwa – możesz ich użyć do stworzenia zagrody dla ptactwa domowego. Dzięki temu kury, kaczki, gęsi i indyki będą mogły poruszać się jedynie po wydzielonej części ogrodu i nie będą zanieczyszczać innych jego części, przeznaczonych do wypoczynku.

Siatki PCV

Solidnych siatek PCV można używać do stabilizacji gruntu oraz wykorzystywać jako ogrodzenia tymczasowe (na przykład na placach budowy). W ten sposób można stworzyć tymczasowe ogrodzenie na budowie i utrudnić dostęp do placu budowy osobom niepowołanym.

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą w montażu i łączeniu siatek. Opaski kablowe dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się w aranżację Twojego ogrodu.

Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości, które pomogą Ci wydzielić w ogrodzie strefy lub zabezpieczyć młode rośliny przed podgryzaniem, to jesteś w odpowiednim miejscu. Jeśli oczekujesz dodatkowo innych zalet, to zachęcamy do zajrzenia do innych kategorii w naszym sklepie, w których znajdziesz siatki na balkony, siatki cieniujące i siatki do rynny. Dzięki nim będziesz mógł w pełni zrealizować swoje plany dotyczące wyglądu ogrodu lub balkony i przekształcić je w przestrzeń bardziej przyjazną. 

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel