Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki rattanowe

( ilość produktów: 1 )

Rattan to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w naszych domach i ogrodach. Robi się z niego meble pokojowe i ogrodowe, jak również wszelkiego typu dodatki do wnętrz. Na tym nie kończy się jednak jego rola, gdyż rattan świetnie nadaje się również na różnego rodzaju osłony. Jedną z nich jest mata rattanowa, która może pełnić bardzo wiele różnych ról. Zobacz, jakie plecionki rattanowe znajdziesz w naszym sklepie i sprawdź, w jaki sposób możesz ich użyć.

Mata rattanowa — funkcjonalna i estetyczna

Mata rattanowa to produkt, który świetnie się sprawdzi w roli osłony na balkonie, tarasie czy ogrodzeniu. Gęsta plecionka rattanowa skutecznie chroni przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów, dzięki czemu gwarantuje zachowanie prywatności. Mata rattanowa może również pełnić funkcję ochrony przeciwsłonecznej, więc świetnie zastąpi siatki cieniujące. Jest od nich znacznie bardziej estetyczna, więc doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie ma nie tylko ochrona przeciwsłoneczna, ale również estetyka produktu, który ją zapewnia.

Siatka rattanowa — wytrzymała i łatwa w montażu

Niewątpliwą zaletą maty rattanowej jest jej wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu mata będzie służyć przez długi czas i mimo zmiennej aury będzie wyglądać bardzo dobrze. To bardzo istotne, gdyż w polskim klimacie zagrożeniem dla jej trwałości mogą być zarówno bardzo niskie temperatury, jak i upał czy promienie słoneczne. Plecionki rattanowe dostępne w naszym sklepie są jednak wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, więc długo będą wyglądać doskonale.

Na uwagę zasługuje również bardzo proste dopasowanie siatki rattanowej do pożądanych wymiarów. Matę można bez problemu przyciąć na odpowiedni wymiar, a miejsce cięcia nie strzępi się ani nie snuje. Montaż również nie wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności, bo wystarczą zwykłe opaski kablowe. W zależności od koloru maty należy wybrać trytki brązowe lub trytytki czarne oraz dobrać ich odpowiednią długość. Następnie należy przymocować plecionki rattanowe w wybranym miejscu i już można cieszyć się z ich montażu. 

Dobierając do nich meble ogrodowe z rattanu, możesz stworzyć przyjemny kącik wypoczynkowy nawet w środku miasta. Jeśli nie wszystkie ściany balkonu czy tarasu chcesz szczelnie zasłonić, to weź pod uwagę nie tylko plecionki rattanowe, ale również pergole lub siatki na pnącza.  Ich montaż pozwoli posadzić w kąciku wypoczynkowym rośliny pnące, dzięki czemu stanie się on jeszcze przyjemniejszy. 

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

      pixel