Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatka na wiśnie

( ilość produktów: 17 )

Masz w swoim ogrodzie drzewa wiśniowe, ale jeszcze nie wiesz jak smakują ich owoce? Masz problem z ptakami, które pożerają wiśnie zanim dojrzeją? Próbowałeś już różnych metod, ale nie umiesz sobie poradzić z corocznym atakiem łakomych ptaków? Spróbuj siatki na wiśnie, bo to bardzo skuteczna metoda, które może Ci pomóc. 

Siatka na wiśnie – sposób na bezpieczną walkę z ptakami

Siatka na wiśnie to idealny sposób na walkę z ptakami, który nie robi im żadnej krzywdy. Rozpięcie siatki na drzewie nie ma żadnego negatywnego wpływu na ptaki, natomiast pozwala chronić owoce. Rosnące owoce mają szansę dojrzeć i zostać zebrane przez właściciela drzewa, gdyż dzięki siatce nie zostaną wcześniej zjedzone przez ptaki. Pozwoli to w końcu zebrać oczekiwane plony i cieszyć się smakiem owoców uprawianych w sadzie. 

Siatka na wiśnie – profesjonalne rozwiązanie dla sadowników

 Siatka na wiśnie to szczególnie użyteczne rozwiązanie dla właścicieli sadów wiśniowych. Co roku z powodu ptactwa i jego łakomstwa tracą oni pewien ułamek swoich plonów. Dzięki rozpiętej na drzewach siatce nie muszą się martwić o wielkość plonów i nie ponoszą strat wynikających z żarłoczności ptaków. W naszym sklepie kupisz siatki na wiśnie wykonane z bardzo trwałych materiałów, które są odporne na promienie UV. Dzięki temu można ich używać wielokrotnie i stosując je zapomnieć o problemach z ptakami. Różnorodność rozmiarów i kształtów pozwala dopasować rozmiar siatki do wielkości drzewek i sprawia, że znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno właściciele młodych wisienek, jak i tych nieco większych. 

Siatka nie tylko na wiśnie

  Siatka na wiśnie może być stosowana również do ochrony innych drzew i krzewów owocowych. Dobrze nadaje się do ochrony czereśni, borówek, malin, jeżyn czy porzeczek. Sprawdzi się również jako siatka do roślin pnących, ułatwiając im pięcie się w górę. Może być też zastosowana do ochrony balkonów czy jako woliera dla małych ptaków. Jak widać zastosowań siatki na wiśnie jest naprawdę wiele i tylko do Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz.   Przejrzyj ofertę siatek dostępnych w naszym sklepie. Zastanów się, czy będziesz je stosował do ochrony wiśni czy innych drzew owocowych, a może raczej wykorzystasz je do roślin pnących. Po podjęciu tej decyzji wybierz siatkę o odpowiednich wymiarach i zamów ją już dziś. Zapomnij o żarłocznych ptakach. Zapomnij o skomplikowanych stelażach na pnącza. Zapomnij o niechcianych gołębiach na balkonie. Kup siatkę i ciesz się spokojem.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel