Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Środki chwastobójcze ochrony roślin

( ilość produktów: 17 )

Chwasty to zmora rolników, ogrodników i osób, które mają własny kawałek trawnika koło domu. Walka z nimi jest trudna i długotrwała, ale na szczęście z pomocą przychodzą środki chwastobójcze różnego rodzaju. W naszym sklepie znajdziesz środki chwastobójcze różnego rodzaju, więc zobacz, które z nich warto wybrać.

Środki chwastobójcze – na chwasty dwuliścienne

Chwasty dwuliścienne, do których należą m.in. mniszek lekarski, koniczyna czy bluszczyk kurdybanek to najczęstsza zmora właścicieli trawników. Każdy kto marzy o pięknym zielonym dywanie wokół domu denerwuje się, gdy zobaczy na nim kwiaty koniczyny czy mniszka lekarskiego. Do walki z nimi warto stosować np. Chwastox Turbo czy Starane, które doskonale sobie poradzą z chwastami dwuliściennymi, nie niszcząc przy okazji trawnika. Trawy są bowiem roślinami jednoliściennymi, dlatego bezpiecznie można stosować na nich preparaty walczące z chwastami dwuliściennymi.

Środki chwastobójcze – na chwasty dwuliścienne i jednoliścienne

Są miejsca, w których żadne chwasty, zarówno dwuliścienne jak i jednoliścienne, nie są mile widziane. Wtedy do walki z nimi warto zastosować środki o szerszym spektrum działania, jak np. Roundup czy Agrosar, które działają na wszystkie rodzaje chwastów. Dzięki nim można pozbyć się niechcianych roślin i w końcu odetchnąć z ulgą, że walka z chwastami została zakończona.

Środki chwastobójcze – w opakowaniach różnej wielkości

Wybierając środki chwastobójcze warto zwrócić uwagę na fakt, że są one dostępne w różnych opakowaniach. Niektóre z nich to koncentraty, które należy rozcieńczyć w proporcjach podanych na opakowaniu, a inne są przeznaczone do użytku bezpośredniego. Te ostatnie to zwykle środki chwastobójcze do stosowania miejscowego w niewielkich ogrodach. Przy większych areałach zwykle stosuje się środki skoncentrowane, z pomocą których można spryskać większy obszar ich występowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków chwastobójczych dostępnych w naszym sklepie. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "środki ochrony roślin" :

    pixel