Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Środki ochrony roślin owadobójcze

( ilość produktów: 32 )

Owady są bez wątpienia jednymi z ważniejszych elementów naszego ekosystemu. Wystarczy wspomnieć o pszczołach, które zapylają zdecydowaną większość roślin, a już wiemy, że bez owadów ludzie nie mieliby co jeść. Niestety nie wszystkie owady są tak pożyteczne i mile widziane jak pszczoły, dlatego stworzono środki owadobójcze, które mogą nam pomóc z nimi walczyć. Zobaczmy, jakie środki owadobójcze znajdziesz w sklepie Rolmarket.

Środki owadobójcze – na mszyce, przędziorka i mączlika

Rolnicy i ogrodnicy, którzy na co dzień pielęgnują rośliny z pewnością dobrze znają takie szkodniki jak mszyce, przędziorek czy mączlik. To jedne z najpowszechniejszych owadów, które nie są mile widziane na uprawianych roślinach. Do walki z nimi warto wykorzystać Polysect Ultra, który idealnie nadaje się do oprysku upraw hobbystycznych lub Mospilan, idealny do większych areałów, np. do zwalczania tych owadów na uprawach ziemniaków.

Środki ochrony roślin owadobójcze – na owady biegające

W naszym sklepie znajdziesz również środki owadobójcze na owady biegające, takie jak mrówki, prusaki czy karaluchy. Ich pojawienie się w domu nigdy nie należy do przyjemnych, a walka z nimi bywa mozolna. Są jednak środki takie jak Afanisept, z pomocą których walka z tymi nieprzyjemnymi owadami może być łatwiejsza, a co najważniejsze – skuteczna.

Środki owadobójcze – na jeden gatunek owadów

W naszej ofercie środków owadobójczych znajdziesz nie tylko środki owadobójcze o szerokim spektrum działania, ale również środki specjalistyczne, z pomocą których będziesz mógł zwalczyć jeden gatunek owadów. To preparaty marki One Shot, które oferują środki skuteczne w walce z pluskwami, mszycami, osami czy szerszeniami. 

Środki ochrony roślin owadobójcze – skoncentrowane i w sprayu

Dostępne w naszym sklepie środki owadobójcze mają postać sprayu lub koncentratu. Te w sprayu zwykle są przeznaczone do pryskania niewielkich powierzchni czy kilku roślin, a te skoncentrowane pozawalają spryskać większy areał. Niektóre z nich są również dostępne w formie sproszkowanej i w takiej formie mają być stosowane.

pixel