Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Środki ochrony roślin owadobójcze

( ilość produktów: 13 )

Owady są bez wątpienia jednymi z ważniejszych elementów naszego ekosystemu. Naturalnie występują w sadach i lasach, ale nie tylko. Wystarczy wspomnieć o pszczołach, które zapylają zdecydowaną większość roślin, a już wiemy, że bez owadów ludzie nie mieliby co jeść. Niestety nie wszystkie owady są tak pożyteczne i mile widziane jak pszczoły. Jeśli zajmujesz się ogrodnictwem, to z pewnością wiesz, jaką zmorą mogą być szkodniki. Właśnie dlatego stworzono środki owadobójcze, które mogą nam pomóc z nimi walczyć. Zobaczmy, jakie środki owadobójcze (insektycydy) znajdziesz w sklepie Rolmarket.

Środki ochrony roślin – insektycydy na mszyce, przędziorki i mączlika

Rolnicy i ogrodnicy, którzy na co dzień pielęgnują rośliny, z pewnością dobrze znają takie szkodniki jak mszyce, przędziorek czy mączlik. To jedne z najpowszechniejszych owadów, które nie są mile widziane na uprawianych roślinach. Szukasz środków owadobójczych do zwalczania szkodników takich jak te? Do walki z nimi warto wykorzystać Polysect Ultra. Jest to środek owadobójczy, w wygodnej 750 ml butelce z dyfuzorem, dzięki czemu jest bardzo prosty w użyciu.  Idealnie nadaje się do ochrony upraw hobbystycznych na zewnątrz, ale także roślin domowych. 

Wiemy, jak trudny w uprawie może być ziemniak. Szczególnie gdy walczymy ze szkodnikami. Jakie insektycydy wybrać? W takich uprawach sprawdzi się na przykład Karate Zeon, w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania z wodą. Będzie on świetny w przypadku stonki i mszycy. Do większych areałów upraw ziemniaka polecamy Mospilan.

Środki owadobójcze – trutki na owady biegające

Czy zdarzyło Ci się kiedyś walczyć z insektami w swoim domu? Ich pojawienie się nigdy nie należy do przyjemnych, a walka z nimi bywa mozolna. W naszym sklepie znajdziesz również środki owadobójcze, trutki do zwalczania szkodników (zobacz nasze trutki na szkodniki) takich jak mrówki, prusaki czy karaluchy. Występują one w wielu formach, na przykład granulkach do rozsypywania, w sprayu czy proszku. Z pewnością znajdziesz preparat dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli Twoim problemem są osy, proponujemy Ci na przykład Vigonez neptune w formie sprayu. Działa on zarówno na dorosłe osobniki, jak i larwy osy. Nasze owadobójcze środki sprawią, że walka z tymi nieprzyjemnymi owadami będzie łatwiejsza, a co najważniejsze – skuteczna.

Środki owadobójcze – na jeden gatunek owadów

W naszej ofercie środków owadobójczych znajdziesz nie tylko środki owadobójcze o szerokim spektrum działania, ale również środki specjalistyczne, z pomocą których będziesz mógł zwalczyć jeden gatunek owadów. To preparaty marki One Shot, które oferują środki skuteczne w walce z pluskwami, mszycami, osami czy szerszeniami. 

Do ochrony roślin sadowniczych, na przykład jabłoni, i zwalczania owadów je atakujących polecamy Ci owadobójcze środki takie jak na przykład Mospilan 20 SP. Ma on formę proszku do rozpuszczania w wodzie. Szukasz preparatu na muchy? Wiemy, że to jeden z najbardziej irytujących owadów w domu, choć same w sobie nie niszczą one roślin. Dlatego proponujemy Ci nasze preparaty i środki na muchy, na przykład marki Bros. Jeśli natomiast Twoją zmorą są komary, polecamy Ci zajrzenie do kategorii: repelenty na komary. Znajdziesz tam preparaty do użytku dla ludzi, ale także dla zwierząt. 

Środki ochrony roślin owadobójcze – insektycydy skoncentrowane i w sprayu

Podczas pielęgnacji ogrodu czy sadu wręcz niezbędne są środki ochrony roślin. Kiedyś były niedostępne, a dziś nie wyobrażamy sobie bez nich uprawy. Nic dziwnego. Dzięki nim nie musimy się nieustannie martwić o nasze rośliny, a uprawianie ich jest o wiele przyjemniejsze. Dostępne w naszym sklepie insektycydy mają postać sprayu lub koncentratu. Te w sprayu zwykle są przeznaczone do pryskania niewielkich powierzchni czy kilku roślin, a te skoncentrowane pozawalają spryskać większy areał, więc sprawdzą się na większych uprawach. Niektóre z nich są również dostępne w formie sproszkowanej i w takiej formie mają być stosowane.

Środki ochrony roślin chwastobójcze - niezbędne w każdej uprawie

Jeśli interesujesz się uprawą roślin, to z pewnością wiesz, że środki ochrony roślin to nie tylko te przeciwko owadom (insektycydy), ale też przeciwko chwastom. Te drugie szczególnie przydają się do stosowania w przypadku większych upraw, gdzie plewienie może być utrudnione. Z takich środków polecamy Ci na przykład Roundup Flex - preparat do rozcieńczania z wodą, przeznaczony do roślin chwastów jednoliściennych i dwuliściennych. Środki chwastobójcze przydadzą się szczególnie w przypadku takich upraw jak ziemniak czy buraki cukrowe. 

Środki ochrony roślin - podsumowanie

Już wiesz, jaki preparat owadobójczy wybrać do swoich upraw? Czas na zakupy w Rolmarket! Nasze insektycydy sprawią, że żaden szkodnik nie będzie Ci straszny! Co więcej, w naszym sklepie skupiamy się na tym, by nasi klienci byli obsłużeni kompleksowo. Właśnie dlatego nasza oferta jest tak szeroka. Jeśli zajmujesz się ogrodnictwem lub posiadasz duże uprawy, oprócz środków ochrony roślin z pewnością przyda Ci się ochrona przed innymi szkodnikami. Polecamy Ci nasze trutki na szkodniki, pułapki na krety i nornice, a także pułapki na myszy i szczury  Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą i zakupów w naszym sklepie!

 

 

Popularne podkategorie kategorii "środki ochrony roślin" :

    pixel