Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szklarnie balkonowe

( ilość produktów: 5 )

Chcesz zapewnić swoim uprawom doskonałe warunki do wzrostu? Nie prowadzisz gospodarstwa na szeroką skalę, ale zależy Ci na wyhodowaniu roślin własnymi rękoma? Zainwestuj w szklarnię przydomową i ciesz się upragnionymi plonami. 

Szklarnia przydomowa w ofercie sklepu Rolmarket.pl

 W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przydomową szklarnię producenta Import, która idealnie sprawdza się w przypadku upraw na niewielkich powierzchniach. Możesz więc ją zamontować na przykład na balkonie, na działce lub w ogródku. Jej olbrzymią zaletą jest to, że pozwala na maksymalne wykorzystanie światła i ciepła promieniowania słonecznego oraz że sprawdza się w roli ochrony przed spadkiem temperatury. Zapewnienie w ten sposób dobrych warunków (właściwego dla nich mikroklimatu) do wzrostu roślinom przekłada się na ich dłuższy okres wegetacji. Dostępny u nas produkt jest łatwy w montażu, co jest jego kolejnym atutem. 

Spełnij swoje ogrodnicze marzenie!

  Nie ważne, czy jesteś właścicielem dużego ogrodu, czy masz do dyspozycji niewielki teren, zawsze warto poszukać wszelkich rozwiązań, które pomogą Ci w zadbaniu o swoją przydomową dumę. W końcu piękne plony są marzeniem każdego ogrodnika, bez względu na ich rozmiary! Na koniec warto dodać, że taka szklarnia wygląda po prostu bardzo estetycznie, a przy tym nie trzeba obawiać się, że odbije się to na jej funkcjonalnej stronie.  

Zanim zamontujesz przydomową szklarnię - kluczowe wskazówki 

  Podjąłeś już decyzję, że szklarnia przydomowa to idealna opcja dla Ciebie? Czas na wybór miejsca, w którym ją postawisz. Weź pod uwagę to, aby znalazła się przynajmniej metr od granicy działki i w dobrym nasłonecznieniu, tj. ustaw ją na stronę północno-południową. Zwróć także uwagę, aby wybrane miejsce nie było narażone na zalewanie. Jako ogrodnik z pewnością wiesz, że kluczem do sukcesu jest oczywiście podłoże, które zapewni roślinom idealne warunki do rozwoju. Jakie podłoże powinno być? Przede wszystkim przepuszczalne! Możesz kupić gotowe podłoże, które spełni wymagania potrzebne do stworzenia przydomowej szklarni. Wybór podłoża powinien być podyktowany tym, co masz zamiar hodować w szklarni. Przemyśl to, jaki rezultat chcesz osiągnąć oraz na jaką skalę planujesz swoje działania.

    pixel