Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szklarnie ogrodowe

( ilość produktów: 4 )

Szklarnie ogrodowe i balkonowe. Stwórz idealne warunki dla Twoich roślin

Kto powiedział, że szklarnie to przedmioty zarezerwowane tylko dla osób posiadających duży ogród lub działkę pod miastem? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg produktów, które umożliwią Ci hodowanie roślin nie tylko przed swoim domem, ale także na balkonie. Czemu warto zainwestować w szklarnię ogrodową? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i dowiedz się więcej!

 

Szklarnie ogrodowe – dlaczego warto?

Jedną z najważniejszych funkcji szklarni ogrodowych jest to, że chronią Twoje rośliny przed ewentualnymi uszkodzeniami, wywoływanymi m.in. porywistym wiatrem czy silnymi opadami. To jednak nie wszystko – dzięki przezroczystym ścianom szklarni w jej wnętrzu jest cieplej, dzięki czemu wydłuża się okres wegetacji roślin, a Twoje zbiory są znacznie bardziej obfite. Brzmi jak bardzo dobre rozwiązanie, prawda?

 

Szklarnia na balkon – lekka, wygodna i pojemna

Marzysz o zielonym balkonie, na którym będą rosnąć różnorodne gatunki kwiatów i roślin? Zainwestuj w szklarnię balkonową, która Ci to umożliwi! Dzięki piętrowej konstrukcji możesz hodować wiele roślin, oszczędzając przy tym cenną przestrzeń. Miękkie, przezroczyste ścianki umożliwią stworzenie idealnych warunków do szybszego wzrostu, a prosta, lekka konstrukcja umożliwi Ci samodzielną instalację szklarni w zaledwie kilka minut. Dzięki swoim parametrom produkty takie jak szklarnia balkonowa Balkony 4 są bardzo poręczne, umożliwiają łatwy transport oraz przenoszenie szklarni z miejsca na miejsce.


Szklarnie aluminiowe i stalowe – wybierz swój ulubiony model!

Jak widzisz, w naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg różnorodnych szklarni – zarówno szklarni balkonowych, jak i mini-szklarni, nazywanych także inspektami. Wszystkie modele posiadają starannie wykonaną konstrukcję z aluminium lub stali – materiałów, które zapewniają Ci lekkość, ale przede wszystkim trwałość oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki nim stworzysz idealny mikroklimat, który umożliwi Ci hodowanie bujnych upraw na bardzo niewielkiej powierzchni. Naucz się wykorzystywać światło i ciepło w maksymalny sposób i już w najbliższym sezonie ciesz się szybszym wzrostem swoich kwiatów, warzyw i owoców!

    pixel