Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawa Kalnas

( ilość produktów: 46 )

Piękny zielony trawnik koło domu wymaga regularnego koszenia, podlewania, nawożenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystkie wykonane prace nie przyniosą jednak oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zostaną użyte nasiona traw dobrej jakości. Zobacz, nasiona Kalnas, które są dostępne w naszym sklepie.

Mieszanki traw Kalnas - szeroki wybór

Kalnas to producent nasion różnego rodzaj, w tym nasion traw, powstały niemal 30 lat temu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dobremu materiałowi nasiennemu, oferuje on mieszanki traw najwyższej jakości. Wszystkie mieszanki są komponowane w taki sposób, by można było osiągnąć jak najlepsze rezultaty oraz dopasowane do warunków, w jakich będą siane nasiona. Każda mieszanka traw składa się z kilku różnych gatunków. Ich proporcja zależy od tego, czy mieszanka będzie używana na terenach suchych, zacienionych, intensywnie użytkowanych czy zacienionych. Głównymi składnikami mieszanek są nasiona kostrzewy czerwonej, trzcinowatej i owczej, rajgras angielski, włoski, holenderski, tymotka oraz kupkówka.

Trawa Kalnas - idealna do Twojego ogrodu

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz mieszanki traw różnego rodzaju. Mamy zarówno trawy na tereny sportowe, czyli odporne na intensywne użytkowanie, jak i trawy na tereny zacienione czy przesuszone. Znajdą się wśród nich również mieszanki traw gazonowych, uniwersalnych czy takie, mieszanki nasion, które pozwalają na renowację trawnika.

Dostępne u nas mieszanki różni nie tylko przeznaczenie i skład, ale również wielkość opakowania. Możesz wybrać trawę w niewielkim opakowaniu, która doskonale się sprawdzi w małym ogrodzie. Możesz również wybrać mieszankę traw w opakowaniu 5kg, które wystarczy, by obsiać trawę 250m2 ogrodu.

Wybierając mieszankę traw dla siebie uważnie przeczytaj opis znajdujący się na nim. Znajdziesz tam nie tylko informacje, jaka trawa znajduje się w mieszance, ale również dokładny skład mieszanki, wydajność oraz warunki, w których dana mieszanka będzie rosła najlepiej. Na podstawie informacji tam zawartych możesz dobrać odpowiedni rozmiar opakowania oraz rodzaj mieszanki traw, która pojawi się na Twoim trawniku.

Po zamówieniu roślin wystarczy, że odpowiednio przygotujesz teren pod trawnik, zasiejesz trawę, a potem będziesz go regularnie podlewał, kosił i nawoził. Jeśli będziesz wytrwały, to w ciągu kilku miesięcy trawa zgęstnieje i obok domu będziesz mieć piękną zieloną powierzchnię.

pixel