Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawa Planta

( ilość produktów: 36 )

Przydomowy ogród to miejsce, które może być zagospodarowane w bardzo różny sposób. Jedni wolą ogród japoński, inni wybierają dziką naturę, a jeszcze inni projektują wszystko bardzo dokładnie, co do milimetra wyznaczając zasięg poszczególnych roślin. Niezależnie jednak od tego, w jakim stylu projektowany jest ogród, ważnym jego elementem jest trawnik. Jego wygląd zależy od bardzo wielu czynników, ale jednym z ważniejszych jest mieszanka traw, która została użyta przy jego zakładaniu. Zobacz jakie mieszanki traw marki Planta znajdziesz w naszym sklepie.

Mieszanka traw gazonowych i nie tylko

Planta to znany i ceniony producent mieszanek traw różnego rodzaju. Najbardziej znanym jego produktem jest mieszanka traw gazonowych, choć producent ten oferuje również nasiona na tereny o większych wymaganiach. Na uwagę zasługują przede wszystkim nasiona traw na tereny sportowe, odporne na intensywne użytkowanie. Doskonale sprawdzają się nie tylko na boiskach czy placach zabaw, ale również na obszarze przydomowego miejsca gier i zabaw. Producent ten oferuje również mieszanki na tereny suche oraz trawy uniwersalne, nadające się do terenów o różnym stopniu nasłonecznienia.

Prawdziwym hitem tego producenta są jednak mieszanki traw wolnorosnących, niskorosnących i szybkorosnących. Te pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się powolnym wzrostem, co doceniają zabiegani właściciele domów z ogrodami. Utrzymanie takiego trawnika nie wymaga wiele pracy, gdyż koszenie może odbywać się rzadziej niż w przypadku tradycyjnych trawników. Z kolei mieszanka traw szybkorosnących spodoba się wszystkim tym, którzy chcą szybko zamienić pozostałości po budowie wokół domu w ładny zielony trawnik.

Mieszanka traw o różnych właściwościach - wybierz najlepszą dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz mieszanki traw różnego rodzaju, które składają się z nasion najwyższej jakości. Ich skład zależy od tego, jakie właściwości ma mieć rosnąca trawa. Jeśli nie masz specjalnych wymagań, to sprawdzi się mieszanka traw uniwersalna. Jeśli jednak masz trudniejsze warunki na trawniku, chcesz go użytkować bardziej intensywnie lub masz inne specjalne wymagania dotyczące trawnika, to wybierz nasion do trawników o właściwościach najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Przejrzyj dostępne u nas nasiona traw, a potem zdecyduj, które najlepiej sprawdzą się w Twoim ogrodzie. Następnie wybierz wielkość opakowania, dobierając ją do wielkości Twojego trawnika.

pixel