Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy gazonowe

( ilość produktów: 8 )

Znane jest powiedzenie, że trawa po drugiej stronie drogi jest bardziej zielona. Nic więc dziwnego, że każdy właściciel dąży do tego, by dorównać sąsiadowi zza miedzy i robi wszystko, by jego trawnik był równo przystrzyżony i mocno zielony. Piękny trawnik wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji, częstego koszenia i właściwego nawożenia. Takie wysiłki nie przyniosą efektów, jeśli na trawniku zostanie zasiana niewłaściwa mieszkanka traw. Odpowiednio dobrane trawy gazonowe to najlepszy sposób na to, by mieć piękny trawnik wokół domu.

Trawy gazonowe – mieszanki dobre na każde warunki

W naszym sklepie znajdziesz trawy gazonowe różnego przeznaczenia. To specjalne mieszkanki traw, dobrane w taki sposób, by sprostać nawet najtrudniejszym warunkom. Znajdziesz u nas specjalne trawy gazonowe przeznaczone do stanowisk słonecznych, ale również i takie, które dobrze nadają się do miejsc, gdzie jest dużo cienia. Znajdziesz u nas mieszanki traw sportowych, idealne na podwórka, na których aktywnie spędza się czas. Przygotowaliśmy również trawy przeznaczone do renowacji trawników oraz takie, które pozwalają na skuteczną walkę z mchem. Jednym słowem każdy znajdzie mieszkankę traw odpowiednią do swojej działki oraz pomysłu na użytkowanie trawnika.

Najlepsze mieszanki traw gazonowych

Wszystkie mieszanki traw, które znajdziesz w naszym sklepie składają się z odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren, dzięki czemu jakość trawy, która z nich wyrasta zachwyca każdego przepiękną zielenią. Możesz wybrać najmniejsze opakowanie, jeśli masz trawnik niewielkich rozmiarów lub większe, jeśli obsiewasz dużo większy obszar. Jeśli chcesz mieć piękny trawnik przed domem, to sięgnij po trawy gazonowe, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Jesteśmy pewni, że tak szeroki asortyment i różna wielkość opakowań pozwoli dobrać mieszankę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Przed wyborem sprawdź, jaką masz glebę, by odkwasić ją przed siewem. Po wyborze mieszanki sięgnij po odpowiedni nawóz do trawnika, a już niebawem Twoje oczy ucieszy przepiękny zielony trawnik, tak samo piękny jak ten z drugiej strony drogi.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nasiona trawy" :

    pixel