Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawy z mikrokoniczyną

( ilość produktów: 9 )

Trawa z mikrokoniczyną to świetna alternatywa dla zwykłego trawnika w stylu angielskim. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trawnik jest często eksploatowany, ponieważ trawa ta jest wyjątkowo odporna na deptanie, a ponadto uwielbia częste i bardzo niskie koszenie.

Zielony, gęsty trawnik bez wysiłku? Wypróbuj trawę z mikrokoniczyną!

Dzięki mieszance trawy i mikrokoniczyny będziesz cieszyć się soczyście zielonym trawnikiem, który w ciepłe dni ozdobi Twoją działkę niewielkimi, białymi kwiatami. Takiego trawnika pozazdroszczą Ci nawet słynący z zamiłowania do pięknych, równych trawników Brytyjczycy!

Wyjątkowa wytrzymałość i gęste poszycie

Jedną z najważniejszych cech trawy z mikrokoniczyną jest fakt, że jest ona niezwykle wytrzymała i odporna na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Trawniki wyrastające z mieszanki trawy i koniczyny zielenią się szybciej niż trawniki sąsiadów i rozrastają się nawet w miejscach zacienionych oraz bardzo suchych. Gęsto wzrastający trawnik zakrywa ziemię, tworząc jednolity, zielony dywan na Twojej działce lub przed blokiem, dodając uroku Twojej ziemi.

 

Trawa z mikrokoniczyną – prosty sposób na duże oszczędności

Produkty takie jak trawa Natura z mikrokoniczyną skutecznie redukują konieczność podlewania trawnika. Wszystko to dzięki gęsto rosnącym liściom koniczyny, które zasłaniają ziemię, tym samym ograniczając jej wysychanie. Trawa z mikrokoniczyną to doskonały sposób na oszczędność czasu oraz pieniędzy – dzięki niej zapomnisz o podlewaniu, a Twoje rachunki za wodę znacząco się zmniejszą.

Trawa nie wymagająca troski, czyli samoczynne nawożenie

Warto wspomnieć również o tym, że trawy takie jak trawa z mikrokoniczyną Vivum nie wymagają nawożenia i ograniczają wzrost chwastów. Dzieje się tak, ponieważ korzenie koniczyny wchodzą w reakcję z bakteriami w glebie, dostarczając trawnikowi azot, które roślina czerpią z atmosfery. Ta cecha, podobnie jak inne zalety traw z mikrokoniczyną sprawiają, że jest to jeden z najlepszych sposobów na wyhodowanie idealnego, zielonego trawnika przed swoim domem lub na działce.

    pixel