Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Maty z trzciny

( ilość produktów: 7 )

Maty z trzciny – wykorzystaj naturalne surowce!

Maty z trzciny znajdują szerokie zastosowanie, przede wszystkim jako element dekoracyjny. Trzcina to jeden z najchętniej wybieranych surowców do wytwarzania różnych ozdobnych elementów. Trzcina jest niezwykle popularna z co najmniej kilku powodów. Jej naturalne, długie rurki prezentują się estetycznie i są trwałe – zwłaszcza gdy zostaną odpowiednio zaimpregnowane. Słomkowy kolor trzciny przywodzi na myśl stogi słomy i siana, a więc jednoznacznie kojarzy się z naturą.

Oprócz tego łodygi trzciny cechuje duża odporność na czynniki chemiczne (ze względu na to, że mają wysokie pH), dlatego ten surowiec cieszy się sporym powodzeniem, jeśli chodzi o wybór praktycznych elementów użytkowych do domu i ogrodu. Ozdobne maty z trzciny są wybierane z tych samych powodów.

Maty z trzciny – najważniejsze zalety 

Maty z trzciny znajdują szerokie zastosowanie jako element dekoracyjny, do wnętrz i wokół domu, dzięki swoim niewątpliwym walorom estetycznym. Dodatkowo cechuje je dość duża elastyczność, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do różnych przestrzeni.

Ciasne ułożenie łodyg sprawia, że maty z tego surowca doskonale chronią przed wiatrem, a nawet chłodem. Kłącza trzciny są również dość odporne na ogień.

Mata z trzciny: do ozdoby i ochrony 

Mata z trzciny jest więc częstym wyborem zarówno do domu, jak i na balkon czy taras, a także do ogrodu. Niewątpliwe walory estetyczne maty z trzciny sprawiają, że to dość uniwersalny dodatek, który z łatwością dopasujesz do aranżacji w różnych stylach – zwłaszcza zaś tych nawiązujących do natury. 

Maty z trzciny świetnie nadają się do tworzenia osłon na balkonach i tarasach (na balustradach), a także jako ścianka oddzielająca np. sąsiednie balkony. Maty trzcinowe sprawdzą się więc do oddzielenia się od wścibskich spojrzeń przechodniów czy sąsiadów. Dodatkowo stanowią ciekawy element dekoracyjny! 

Znajdują zastosowanie również w ogrodzie – śmiało możesz wykorzystać je zarówno do urozmaicenia aranżacji altany, jak i do wydzielenia stref ogrodu, a nawet do osłony roślin przed nadmiernymi podmuchami wiatru czy promieniowaniem słonecznym. 

Mata z trzciny dostępna w Rolmarket

Jeśli szukasz elementów dekoracyjnych, które dodatkowo będą pełnić praktyczną funkcję i będą przy tym estetyczną ozdobą – mata z trzciny będzie doskonałym wyborem. W ofercie sklepu Rolmarket znajdziesz różne rodzaje mat z trzciny: naturalnej i rozszczepianej. Różne wymiary mat ułatwią wybór, bo bez problemu dopasujesz je do swoich wymagań i oczekiwań. 

Zobacz, jakie maty z trzciny znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Postaw na doskonałą jakość w przystępnej cenie!

Popularne podkategorie kategorii "tyczki sadownicze" :

 

     

    pixel