Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Tyczki ogrodowe

( ilość produktów: 47 )

Sadzenie nowych roślin w ogrodzie wymaga przygotowania odpowiedniego podłoża pełnego dobrych składników odżywczych oraz regularnego podlewania. Wiele roślin, szczególnie drzew i krzewów, potrzebuje również wsparcia, bo ich łodygi są jeszcze zbyt słabe, by samodzielnie rosnąć. Do tego celu najlepiej wykorzystać tyczki czyli podpory ogrodowe do roślin. Zobacz, jaki tyczki znajdziesz w naszym sklepie.

Tyczki z bambusa - najlepsze do podpierania roślin

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, którą wykorzystuje się w budownictwie, ogrodnictwie oraz w wielu innych dziedzinach naszego życia, tworząc z niej produkty używane na co dzień i dekoracje do domu. Jej młode łodygi są puste w środku i lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu sprawdza się one doskonale jako podpora do roślin, które wymagają takiego wsparcia. Jest produktem całkowicie naturalnym i nie jest niczym impregnowana ani powlekana.

Tyczki stosuje się do podpierania pomidorów oraz warzyw pnących. Przydają się również do podpierania drzew i krzewów, zwłaszcza w początkowej fazie ich wzrostu, szczególnie tuż po posadzeniu. Podpory bambusowe sprawdzają również jak wsparcie roślin mających duże i ciężkie kwiaty oraz cienkie i wiotkie łodygi, które przez wagę kwiatów nie mogą ich utrzymać. Można zatem powiedzieć, że tyczka to uniwersalna podpórka, która powinna znaleźć się w przydomowym schowku na narzędzia ogrodnicze, zarówno ogrodzie, jak i gospodarstwie rolnym.

Tyczka ogrodowa - wybierz najlepszą dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl mamy szeroki wybór tyczek bambusowych, które różnią się od siebie długością i grubością. Tak szeroki asortyment sprawia, że znajdzie się wśród nich niska i cienka tyczka wspierająca niewielkie rośliny o wiotkich łodygach, jak i gruba podpora, idealna, gdy rośliny mają grubszy pień i potrzebują większej stabilizacji.

Wszystkie podpory, które znajdziesz w naszym sklepie są dostępne w opakowaniach różnego rozmiaru. Posiadacze małych ogródków chętnie kupią tyczki w małych ilościach, po 10, 30 czy 50 szt. Mamy jednak również ofertę dla właścicieli upraw na większych areałach, bo z myślą o nich przygotowaliśmy paczki po 100, 300 i 500 szt. Dzięki temu każdy znajdzie u nas zestaw tyczek do swojego ogrodu czy gospodarstwa. Przyjrzyj się uważnie swojej ofercie i wybierz te produkty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

pixel