Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Akcesoria do zbiorników IBC

( ilość produktów: 49 )

Zbiorniki IBC znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, rolnictwie i przemyśle. Nie powinno to dziwić, gdyż mają one wiele zalet, ale nawet najlepsze zbiorniki nie będą w pełni funkcjonalne, jeśli nie będą wyposażone w odpowiednie dodatki. Zobacz, jakie akcesoria do zbiorników IBC znajdziesz w naszym sklepie.

Akcesoria do kontenera IBC - sprawdź możliwości

Wśród atutów zbiorników IBC na pierwszy plan wysuwa ich funkcjonalność. Są one pojemne, można w nich łatwo przechowywać i transportować różne płyny, a miarka na boku kontenera IBC oraz półprzezroczyste ścianki pozwalają łatwo kontrolować ich zawartość. Korzystanie z nich jest łatwe dzięki rozmaitym akcesoriom czyli zaworom, kranom, deklom czy korkom.

Kran do zbiornika IBC przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy w łatwy sposób korzystać z wody czy innego płynu, który się w nim znajduje. Dobry kran pozwoli nie tylko napełnić wiadro czy beczkę, ale również podłączyć węże ogrodowe, z pomocą których łatwo można pociągnąć wodę np. do betoniarki czy wykorzystać ją do podlewania ogrodu.

Niezbędnym elementem, dzięki którym zbiornik może dobrze pełnić swoją rolę są rozmaite korki i dekle. Dostępne są zarówno zwyczajne dekle umożliwiające szczelne zamknięcie, jak i dekle z korkami, pozwalające na napełnianie zbiornika płynem bez konieczności otwierania zakrętki. Przeglądając produkty dostępne w tej kategorii warto zwrócić również uwagę na rozmaite zawory i złącza, z pomocą których można wykonać podłączenia kranów o różnych średnicach.

Zbiorniki mauser 1000l - szerokie możliwości zastosowania 

Zbiorniki IBC to produkty, które można wykorzystywać w bardzo różny sposób. Bardzo często są one wykorzystywane na budowach jako zbiorniki na wodę. Niektórzy wykorzystują je też jako zbiorniki na deszczówkę, szczególnie jeśli mają możliwość wkopać je w ziemię. Po ich zamontowaniu wystarczy podłączyć do nich zestawy ogrodowe, na które składa się wąż i odpowiednie zraszacze i wykorzystać wodę deszczową do podlewania ogrodu.

Mausery nadają się też do przechowywania innych płynów używanych w gospodarstwie oraz są szeroko używane w przemyśle spożywczym, chemicznym czy farmaceutycznym. Tworzywo, z którego są wykonane, jest odporne na kwasy, więc nie ma niemal ograniczeń w przechowywaniu przeróżnych substancji. Sprawdzają się zatem wszędzie tam, gdzie trzeba przechowywać płyny, a kontenery 1000l doskonale się do tego celu nadają.

Niewątpliwą zaletą mauserów jest łatwość ich przewożenia i transportu. Dzięki sześciennemu kształtowi wykorzystują one dobrze przestrzeń ładunkową w samochodach ciężarowych i innych środkach transportu. Można jest stawiać jeden na drugim, co z kolei znacznie ułatwia ich przechowywanie i pozwala zoptymalizować zużycie powierzchni magazynowej. Szerokie otwory umożliwiają ich łatwe napełnianie i opróżnianie, a liczne dodatki sprawiają, że można je wyposażyć w elementy dopasowane do Twoich potrzeb.

Akcesoria do zbiorników IBC - wybierz najlepsze dla siebie

Nasz sklep Rolmarket.pl ma w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów ułatwiających wykorzystanie kontenerów IBC. Znajdzie się u nas zawór, nakrętka oraz adapter, dzięki którym będzie można podłączyć do kontenera węże i inne potrzebne urządzenia. Wybierając modele dla siebie zwróć uwagę na gwint wybieranego produktu. Dostępne są bowiem u nas wszystkie najpopularniejsze rozmiary, mające gwint wewnętrzny i zewnętrzny. Z uwagą przeglądaj dostępny asortyment akcesoriów i dopiero po sprawdzeniu, jaki gwint jest Ci potrzebny złóż zamówienie. Jeśli nie trafisz i dokonasz błędnego wyboru, to znajdziesz u nas również niejeden adapter, który sprawi, że kupiony zawór czy nakrętka, będą mogły zostać podłączone do kontenera. 

Przeglądając ofertę dostępnych produktów zwróć również uwagę na nietypowe krany, np. dwójniki. Umożliwiają one jednoczesne podłączenie dwóch węży ogrodowych, dzięki czemu możesz wykorzystywać wodę zawartą w zbiorniku do podlewania dwóch różnych miejsc w ogrodzie jednocześnie. Taki zawór sprawdza się również doskonale przy budowie, gdy woda jest potrzebna zarówno fachowcom wykonującym prace na zewnątrz, jak i tym, którzy pracują we wnętrzu budynku. Dwójnik i dwa podłączone do niego węże ogrodowe znacznie usprawnią ich pracę i obniżą ryzyko konfliktów między ekipami.

Akcesoria do zbiorników IBC wysokiej jakości

W naszym sklepie dbamy o klientów, dlatego dostępne u nas produkty są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Przetrwają one przez długi czas, nawet jeśli będą narażone na promieniowanie UV, mrozy czy opady deszczu i śniegu. Kupując je u nas masz pewność, że będziesz mógł długo z nich korzystać, nie martwiąc się, że tworzywo pęka i zawartość pojemnika wylewa się z niego w niekontrolowany sposób.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty produktów, które pomogą zwiększyć funkcjonalność mauserów. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami, wśród których na szczególną uwagę zasługują taśmy kroplujące oraz sterowniki nawadniania i liczniki przepływu wody. Dzięki nim można stworzyć w ogrodzie doskonałe warunki nawodnienia, które będą miały doskonały wpływ na rozwój roślin.

 

Zobacz powiązane kategorie:

pixel