Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Węże spawalnicze

( ilość produktów: 3 )

Spawanie to proces, który wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale i odpowiedniego sprzętu. Podczas spawania wykorzystuje się gaz osłonowy, który dociera do spawanego miejsca z butli gazowej za pomocą węża spawalniczego. Zobacz, jakie węże spawalnicze znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl.

Węże spawalnicze - wytrzymałe i trwałe

Węże spawalnicze to węże, które wykorzystuje się do transportu gazu potrzebnego podczas spawania. Może to być tlen albo acetylen, a czasem do tego celu wykorzystuje się również hel. Każdy z tych gazów transportowany jest do spawanego miejsca pod ciśnieniem, prosto z butli pełnej gazu. Biorąc pod uwagę transportowaną substancję oraz warunki, w jakich wąż spawalniczy musi pracować, nie powinno dziwić, że węże spawalnicze to produkty o bardzo dużej wytrzymałości i odporności na wysokie temperatury.

Dobre węże spawalnicze powinny móc pracować w szerokim zakresie temperatur, począwszy od kilkunastu stopni poniżej zera, do kilkudziesięciu stopni w drugą stronę. Muszą być również odporne na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie w zetknięciu z przedmiotami gorącymi. Ich dotknięcie nie może powodować uszkodzeń węża, bo to spowodowałoby przerwanie powłoki i wyciek tlenu lub acetylenu, czego skutkiem mógłby być wybuch.

Węże spawalnicze - wybierz najlepszy dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór węży spawalniczych o różnej średnicy i długości. Możesz wybrać wąż o średnicy 6x3mm lub 9x6mm. Oprócz różnej średnicy dostępne w naszym sklepie węże spawalnicze mają różną długość. Dzięki temu możesz wybrać długość 50m lub mniejszą, w zależności od potrzeb. Wybierając węże zwróć uwagę na ciśnienie, pod którym mogą pracować. W większości modeli wynosi ono 20bar, standardowe przy wężach tego rodzaju.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą produktów dostępnych w tej kategorii. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Zauważ, że wąż do tlenu jest niebieski, a ten przeznaczony do acetylenu - czerwony. Sprawdź jego wszystkie parametry, a następnie zdecyduj, który z nich będzie najlepszy dla Ciebie. Możesz kupić też zestaw dwóch węży spawalniczych i mieć komplet gotowy do wykorzystania podczas spawania. Każdy z nich ma certyfikat bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz spać spokojnie, że wybrany produkt będzie dobrze pełnił swoją rolę. Zamów produkt dla siebie i miej pewność, że będzie on działał przez długi czas.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel