Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Zraszacze bijakowe

( ilość produktów: 2 )

Piękny przydomowy ogród wymaga wiele pracy, wysiłku oraz czasu włożonych w jego odpowiednią pielęgnację. Żadne zabiegi pielęgnacyjne nie zastąpią jednak odpowiedniego nawodnienia, dlatego regularne podlewanie ogrodu ma ogromne znaczenie. Do tego celu można wykorzystać różne zraszacze, ale na szczególną uwagę zasługują zraszacze bijakowe. Zobacz na jakiej zasadzie działają oraz jakie modele znajdziesz w naszym sklepie.

Zraszacz bijakowy - skuteczne podlewanie ogrodu

Zraszacz bijakowy to urządzenie, które podłącza się do węża ogrodowego. Jego zadaniem jest podlewanie wybranej części ogrodu odbywające się równomiernie dzięki poruszającej się głowicy zraszacza. W większości dostępnych modeli możliwe jest ustawienie długości strumienia oraz jego zasięg, co pozwala dopasować sposób podlewania do miejsca, w którym zraszacz bijakowy jest używany.

Zraszacze bijakowe są chętnie wybierane do podlewania trawnika, gdyż zapewniają one równomierne nawodnienie całej powierzchni. Dobrze sprawdzają się jednak również do podlewania rabat kwiatowych, grządek warzywnych czy innych miejsc, które wymagają szczególnej troski o odpowiedni poziom dostępu do wody.

Ogromną zaletą zraszaczy bijakowych jest fakt, że są one bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy podłączyć zraszacz do węża ogrodowego, a następnie wbić go w ziemię w wybranym miejscu. Zamocowany na szpilce będzie stabilnie stał podczas podlewania, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nie zmieni on swego położenia pod wpływem ciśnienia wody.

Zraszacze bijakowe - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz zraszacze bijakowe różnego rodzaju oferowane przez renomowanych producentów. Jednym z nich jest zraszacz bijakowy Gardena, który daje szerokie możliwości regulacji. Może on służyć jako zraszasz sektorowy, nawadniając jedynie wybrany fragment ogrodu, ale możesz również ustawić pełny zakres zraszania i wówczas nawadniany jest cały teren położony wokół zraszacza.

W naszym sklepie dostępne są również prostsze modele, które nie dają aż tak szerokich możliwości regulacji powierzchni nawadnianej. Nadal jednak doskonale pełnią swoją funkcję, wyręczając z nas konieczności ręcznego podlewania i sprawiają, że rośliny w ogrodzie mają świetne warunki do rozwoju.

Oferujemy również produkty dla osób mających większe potrzeby, które chcą naraz podłączyć kilka urządzeń. Do tego celu doskonale nadaje się zraszacz bijakowy umożliwiający szeregowe podłączenie kolejnych zraszaczy. Wystarczy podłączyć do zraszacza wąż ogrodowy, a następnie podłączyć do niego kolejny element systemu nawadniania czyli kolejny zraszacz bijakowy. Działając w ten sposób można zapewnić nawadnianie całego trawnika czy ogrodu, bez konieczności przestawiania zraszaczy z miejsca na miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zraszaczy, które oferuje nasz sklep. Jeśli szukasz innych systemów umożliwiających skuteczne i wygodne nawadnianie ogrodu, to zajrzyj również w inne kategorie, a znajdziesz w nich pełny asortyment produktów służących do nawadniania ogrodu.

      pixel