Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Worki 30kg

( ilość produktów: 2 )

Każdy rolnik i sadownik, a także sklepikarz wie, że przechowywanie, transport i przenoszenie płodów rolnych wymaga odpowiedniego sprzętu. Nie inaczej jest z materiałami typu ekogroszek, węgiel czy brykiet, które również trudno jest przenosić z miejsca na miejsce bez właściwego opakowania. Doskonale do tego celu nadają się worki polipropylenowe, które znajdziesz w naszym sklepie. Zobacz, dlaczego warto je kupić i przekonaj się, jak wygodne jest ich użytkowanie.

Worki polipropylenowe - na płody rolne i nie tylko

Worki polipropylenowe to produkty o bardzo szeroki zastosowaniu. Są mocne i trwałe, dzięki czemu przy stosunkowo niewielkiej wadze mogą udźwignąć spory ciężar. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne, więc niełatwo jest je rozerwać. Co więcej, są przewiewne, a zatem doskonale sprawdzają się do przechowywania produktów, które muszą mieć stały dopływ powietrza i worki z innych materiałów nie byłyby dla nich odpowiednie. Worki to również produkt łatwo zamykany, gdyż wystarczy zaciągnąć specjalną tasiemkę i już mamy zabezpieczenie przed wysypywaniem się.

Tak duża lista zalet worków z polipropylenu sprawia, że są one używane do przechowywania rozmaitych produktów. Na pierwszy plan wysuwa się przechowywanie i transport płodów rolnych takich jak ziemniaki, marchew, buraki, pietruszka czy selery. Na warzywach użyteczność tych worków jednak się nie kończy, bo doskonale sprawdzają się również do przechowywania i transportu węgla, ekogroszku czy brykietu. Chętnie korzystają z nich zatem wszyscy właściciele kotłów na paliwo stałe, bo dzięki pakowaniu węgla do worka znacznie łatwiej można go przenieść z miejsca zakupu oraz załadować na podajnik w piecu. Zamiast mozolnie łopata po łopacie nakładać węgiel w odpowiednie miejsce, wystarczy unieść worek, odwiązać zamknięcie i wysypać węgiel do podajnika.

Worki z polipropylenu - trwałe i wielokrotnego użytku

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, worki z polipropylenu są bardzo wytrzymałe, a zatem mogą być użytkowane bardzo długo. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich wielokrotnie, ograniczając liczbę produkowanych śmieci. Dzięki powtórnemu ich wykorzystaniu zyskuje nie tylko środowisko naturalne, ale również nasz portfel, bo zakup raz kupiony worek może służyć przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą worków polipropylenowych w naszym sklepie. W tej kategorii znajdziesz worki o pojemności 30kg, doskonałe do przewożenia ziemniaków i węgla. W innych kategoriach znajdziesz worki o innej pojemności, więc z pewnością znajdziesz u nas produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zobacz również inne worki:

      pixel