Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Worki na śmieci

( ilość produktów: 8 )

Odpady i śmieci są nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego wygodne ich składowanie i segregowanie znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jednym z elementów, który nam to znacząco ułatwia, są worki na śmieci. W naszym sklepie znajdziesz worki na śmieci w bardzo różnych wariantach.

Worki na śmieci segregowane

Segregowanie śmieci od lat nie jest już ewenementem, ale codziennością. Segregując odpady na plastik i metal, szkło, papier czy odpady biologiczne możemy chociaż odrobinę przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska. Odpady segregowane mogą bowiem być przetwarzane ponownie, dlatego warto sortować je do odpowiednich worków. Proponujemy komplety worków do segregowania w trzech kolorach, dostępne w różnych pojemnościach. Rozróżnienie kolorami ułatwia segregację odpadów i sprawia, że nawet najmłodsi dobrze sobie poradzą z wrzucaniem śmieci do odpowiedniego kosza. Dla ułatwienia segregacji można wykorzystać też pojemniki na odpady, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Worki na śmieci 60l nadadzą się dobrze jako worki stosowane w domowym koszu, a większe worki na śmieci o pojemności 120l pozwolą wygodnie magazynować większą ilość odpadów. Można je zawiesić na specjalnym stojaku na śmieci segregowane i ustawić np. w garażu, spiżarce czy pomieszczeniu gospodarczym. Można również włożyć do pojemników na odpady, jeśli mamy miejsce na kilka dużych koszy na śmieci.

Mocne worki na śmieci

W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowo mocne worki na śmieci 120l, które dzięki bardzo mocnej folii, z jakiej zostały wykonane, są bardzo wytrzymałe i można stosować je również do cięższych odpadów. Na szczególną uwagę zasługują worki na gruz, które dzięki specjalnej ekstra mocnej folii oraz dużej pojemności (240l), przydadzą się na każdej budowie, przy remoncie czy w trakcie prac porządkowych w obejściu. Dobrze się sprawdzą również jako worki na skoszoną trawę czy jesienne opadnięte liście. Warto zwrócić uwagę również na worki siatkowe, idealne do pakowania drewna i innych ciężkich materiałów, które mają być transportowane. Dzięki mocnej taśmie służącej do zaciągania otworu, można mieć pewność, że nic się z worka nie wysypie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą worków na śmieci, w której znajdziesz wszystkie rodzaje worków na odpady, jakie mogą się przydać na co dzień w domu oraz podczas większych prac porządkowo-remontowych, zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

    pixel