Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Worki na ziemniaki

( ilość produktów: 18 )

Ziemniaki, marchew, buraki czy pietruszka to produkty, które długo zachowują swoją świeżość pod warunkiem odpowiedniego przechowywania. Właściwa temperatura i dopływ powietrza są konieczne, by te płody rolne przez długi czas były zdatne do spożycia. Można je przechowywać w różny sposób, a jednym z lepszych sposobów jest przechowywanie nich w workach. Zobacz, jakie worki na ziemniaki znajdziesz w naszym sklepie i wybierz odpowiedni worek na ziemniaki dla siebie.

Worki na ziemniaki i inne warzywa

W naszym sklepie znajdziesz worki na ziemniaki i inne warzywa, dzięki którym ich przechowywanie będzie znacznie łatwiejsze. Dobrze sprawdzą się również w trakcie transportu, co ma szczególne znaczenie, jeśli często prowadzisz sprzedaż w różnych lokalizacjach. Dobry worek na ziemniaki ma wygodne zamknięcie w postaci zaciągacza pozwoli szybko i sprawnie zamknąć zawartość wewnątrz worka i nie rozwiąże się, podczas przenoszenia i transportu. 

Worek na ziemniaki nadaje się nie tylko do przechowywania i transportu ziemniaków, ale również innych produktów np. owoców. Możesz w nich przewozić zarówno warzywa, jak i inne produkty wymagające przewiewności. Możliwe jest ich zastosowanie do przewożenia drewna, a worek jutowy dobrze nadaje się również do osłony roślin doniczkowych, gdyż chroni doniczki przed uszkodzeniem, a otoczenie przed zabrudzeniem.

Worki na ziemniaki – mocne i trwałe

Dostępne w naszym sklepie worki na ziemniaki są wykonane z mocnych i trwałych materiałów, co gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na rozrywanie. Proponujemy worki raszlowe, które są uznawane za jedne z najlepszych do przechowywania warzyw. Odpowiedni splot zapewnia dobrą cyrkulacje powietrza, znacznie lepszą niż worek jutowy, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci między warzywami. Dzięki temu worki raszlowe pozwalają uniknąć pleśni, zgnilizny i innych problemów, które mogą się pojawić, gdy ziemniaki i inne warzywa nie będą przechowywane w odpowiedni sposób. 

Worki na ziemniaki – różne rozmiary i kolory

Na uwagę zasługuje różnorodność rozmiarów oraz kolorów dostępnych w naszym sklepie worków. Możesz znaleźć niewielkie worki na ziemniaki, które zmieszczą 5kg warzyw, większe worki mieszczące 10-15 kg oraz duże wory, na 30, a nawet 50 kg ziemniaków.   Warto zwrócić uwagę również na różne kolory worków, co bardzo ułatwia orientację w magazynie, w którym są one przechowywane. Można tak zaplanować magazynowanie, by każdy rodzaj warzyw był zapakowany w worek w innym kolorze. Jako worek na ziemniaki można wybrać worek w kolorze niebieskim, na marchew pomarańczowy, a na inne przedmioty worek jutowy, który jest naturalnie szaro-beżowy. Dzięki temu organizacja przechowywania w dużym magazynie czy w przydomowej piwnicy będzie znacznie łatwiejsza.

Można również zróżnicować je wg rozmiarów i do pakowania po 5 kg używać worków pomarańczowych, a po 15 kg worków zielonych.   Możesz kupić worki na ziemniaki pakowane po kilkadziesiąt sztuk, ale możesz również wybrać produkty pakowane w tysiącach sztuk, co przyda Ci się szczególnie wtedy, gdy jesteś dużym producentem warzyw, którym służy przechowywanie w workach i chcesz, by ich materiał był oddychający i zapewniał produktom optymalne warunki.   Przejrzyj ofertę worków na ziemniaki, które oferujemy w naszym sklepie i wybierz worki, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że korzystając z worków gwarantujesz swoim plonom odpowiedni warunki przechowywania, a sobie wygodę podczas pakowania, składowania i transportu. Nie czekaj więc dłużej, lecz zamów worki na ziemniaki już teraz!

Zobacz również inne worki:

    pixel