Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Ziemia ogrodnicza do kwiatów w workach

( ilość produktów: 25 )

Ziemia ogrodnicza do kwiatów w workach – wybierz najlepszy rodzaj dla swoich roślin!

Dobra, zbilansowana ziemia ogrodnicza do kwiatów to podstawowy element, który wpływa na kondycję Twoich roślin. Bez względu na to, czy uprawiasz kwiaty na balkonie czy siejesz warzywa na działce, warto zadbać o to, aby miały dostęp do odpowiedniej ilości składników odżywczych, witamin i minerałów. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór różnego rodzaju ziem ogrodowych, dostosowanych do potrzeb różnych gatunków roślin. Sprawdź to sam!

 

Ziemia do kwiatów w workach – odpowiednie odżywienie po korzenie aż po same płatki

W sklepie internetowym Rolmarket.pl bez żadnego problemu dobierzesz podłoże do kwiatów, które zapewni Twoim roślinom nie tylko zbilansowaną ilość składników odżywczych, ale także odpowiednie pH. Oferujemy m.in. wysokiej jakości ziemię do pelargonii, podłoże do rododendronów, ziemię do orchidei i wiele innych. Dobierając rodzaj ziemi do potrzeb Twoich ulubionych roślin, wspierasz ich szybki wzrost i dobrą kondycję przez cały rok.

 

Dobre podłoże do iglaków – stabilna podstawa zdrowej rośliny

Odpowiednio dobrana ziemia w workach ogrodowa ważna jest nie tylko w przypadku uprawy delikatnych kwiatów, ale także przydomowych iglaków. Dobre podłoże do iglaków powinno charakteryzować się wysoką zawartością próchnicy oraz kwasów huminowych – dzięki temu roślina jest odpowiednio odżywiona, rośnie szybciej i ma zapewniony odpowiedni drenaż. Pamiętaj także, że w odpowiedniej ziemi rośliny mocniej się zakorzeniają, a dzięki temu są bardziej stabilne i mocniejsze.

 

Keramzyt i inne kruszywa, czyli najlepszy drenaż dla roślin

Skoro mowa o drenażu, wiedz także o tym, że w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości kruszywa, które poprawią retencję wody, ułatwią roślinie prawidłową wymianę gazów, a także wzmocnią strukturę gleby. Materiały takie jak keramzyt ogrodniczy możesz stosować do podsypywania roślin, a nawet do usypywania alejek w swoim ogrodzie lub na działce! Tego typu kruszywa nie zakwaszają wody, zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów, a nawet zabezpieczają rośliny przed działaniem owadów oraz gryzoni.

Dobrze wybrana ziemia do kwiatów sprawi, że kwiaty będą pięknie rosnąć i kwitnąć, a Ty będziesz mógł cieszyć się efektami przez długi czas. Przejrzyj ofertę ziemi do kwiatów, iglaków i innych roślin dostępną w naszym sklepie, a następnie wybierz taką, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Kupisz u nas ziemię do kwiatów w małych, 5l workach, ale również w większych, 10 i 20l, dzięki czemu możesz kupić tyle ziemi, ile potrzebujesz. Zadbaj o swoje rośliny i zamów odpowiednią ziemię do kwiatów już teraz!

 

    pixel