
Cena dotyczy agrowłókniny o długości 1 metra bieżącego z rolki o szerokości 1,1 m.
W ilości kupowanych sztuk prosimy wpisać liczbę odpowiadającą ilości metrów bieżących zamawianej agrowłókniny.
Maksymalna długość jednego odcinka wynosi 100 mb.
Minimalna ilość zakupionego towaru to 5 mb.
Opis produktu:
Pomaga przetrwać roślinom o niskiej mrozoodporności, tworząc dla nich odpowiedni mikroklimat. Zabezpiecza również przed wysuszającymi wiatrami zwłaszcza podczas bezśnieżnych zim, gdy brak jest ochronnej pokrywy śnieżnej.
Agrowłóknina biała zimowa chroni rośliny przed:
- przymrozkami i niskimi temperaturami
- utratą wilgoci
- silnymi wiatrami
- gwałtownymi opadami i uszkodzeniem przez gradobicie
Agrowłóknina biała zimowa stosowana jest najczęściej do:
- osłaniania roślin zimujących w gruncie
- otulania pni drzew i krzewów dla ochrony przed mrozami i nasłonecznieniem
- ochrony pni przed ogryzaniem
- cieniowania i ocieplania ścian szklarni
Parametry:
- szerokość: 1,1 m
- minimalna ilość zakupionego towaru: 5 mb (następnie 6mb, 7mb, 8mb, itd ...)
- długość maksymalna jednego odcinka: 100 m
- gramatura: 50 g/m2
- kolor: biały
- agrowłóknina sprzedawana maksymalnie w 2 kawałkach
- przy zakupie ponad 100 mb będą wysłane 2 rolki (rolka 100mb + reszta)
Uwaga! Agrowółknina wysyłana maksymalnie w 2 kawałkach!
Zobacz również inne agrowłókniny, jakie oferuje internetowy sklep ogrodniczy Rolmarket.pl.
Gramatura : | 50g |
Kolor: | Biały |
Szerokość: | 1,1m |
Porady naszych ekspertów
Jak skutecznie zabezpieczyć rośliny przed śniegiem i mrozem?

Róża na pniu zimowanie

Róże to rośliny, które są nazywane królowymi ogrodów. Możemy spotkać w nich róże pnące, róże wielkokwiatowe czy wiele gatunków róż okrywowych. Chętnie wybierane są również róże na pniu, które przykuwają uwagę i zachwycają swoim wyglądem. Są one chętnie sadzone w przydomowych ogrodach, ale jeśli chcemy cieszyć się ich pięknym wyglądem przez długi czas, to musimy zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Szczególnie istotne jest odpowiednie zabezpieczanie róż na zimę, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym podpowiemy, jak dobrze zadbać o róże zimą.
Czy można sadzić rośliny w zimie?

W naszym klimacie zimą ziemia jest zamarznięta i raczej nie jest to dobry czas na sadzenie roślin. Nie znaczy to jednak, że ogród w zimie zapada w sen zimowy, bo jeśli zadbamy o niego odpowiednio wcześniej, to może on zimą nie tylko pięknie wyglądać, ale być również źródłem zdrowych warzyw. Oto co powinieneś wiedzieć o sadzeniu roślin w zimie.
Jesienne kwiaty

Zimowanie sadzonek roślin – gdzie i jak najlepiej to robić?

Rozmnażanie roślin to temat, który wymaga cierpliwości i wiedzy, dzięki której sadzonki będą nadawały się do dobrego użycia. Niektóre rośliny rozmnaża się wczesną jesienią, inne dopiero późną jesienią, a nawet zimą. Niezależnie jednak od terminu rozmnażania istotny jest sposób, w jaki sadzonki będą zimować. Zobacz, co powinieneś wiedzieć o zimowaniu sadzonek roślin, by zdrowo i bez strat przetrwały one zimę.
Okrywanie roślin na zimę – podstawowe zasady

Zima to w naszym klimacie okres, w którym wiele roślin wymaga zabezpieczenia przed niskimi temperaturami i zimnym wiatrem. Te z nich, które są posadzone w donicach, na czas zimy możemy po prostu przenieść w cieplejsze miejsce. Inne, które będą zimować w gruncie, powinniśmy okryć. Zobaczmy, jak powinno wyglądać okrywanie roślin na zimę.
Typy agrowłókniny — charakterystyka

Agrowłóknina jest doskonałym materiałem chroniącym rośliny przed chwastami, ale także przez zmiennymi, trudnymi warunkami atmosferycznymi. W sklepach ogrodniczych znajdziesz co najmniej kilka jej rodzajów — to między innymi agrowłóknina zimowa czy agrowłóknina wiosenna. Poznaj wszystkie typy tego materiału i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
Dlaczego warto zainwestować w czarną agrowłókninę przeciw chwastom?

Każdy z nas chce wyhodować piękne rośliny – aby osiągnąć ten cel, warto wyposażyć się w profesjonalne artykuły. Bardzo pomocna jest czarna agrowłóknina – chroni, zabezpiecza i pozwala zdrowo rosnąć Twoim uprawom. W poniższym artykule poznasz jej charakterystykę oraz główne zalety.