Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Polysect Hobby Naturen Substral – długo działający środek owadobójczy na mszyce, mączlik, misecznik i przędziorki 800 ml

Producent: Substral
  • Nr 1 w polsce wg opineo
  • 100 dni na zwrot
  • Na rynku od 1996 r.
  • Bezpieczeństwo transakcji ssl
  • 24 260 74 00
32,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
 Polysect Hobby Naturen Substral  – długo działający środek owadobójczy na mszyce, mączlik, misecznik i przędziorki 800 ml
Polysect Hobby Naturen Substral – długo działający środek owadobójczy na mszyce, mączlik, misecznik i przędziorki 800 ml
32,99 zł

Gotowy środek owadobójczy Polysect Hobby Naturen Substral 800ml

Będąc bardziej świadomymi zagrożeń związanych z nadmiernym korzystaniem z bardzo silnych chemicznych środków ochrony roślin, coraz chętniej poszukujemy ich zamienników, które mają mniejszą dawkę substancji czynnych i zawierają domieszkę naturalnych składników i ekstraktów roślinnych. Regularnie stosowane skutecznie usuwają szkodniki żerujące na roślinach, jednocześnie nie obciążając nadmiernie środowiska naturalnego.

Preparat owadobójczy w sprayu Polysect Hobby Naturen to insektycyd w formie cieczy, przeznaczony do bezpośredniego stosowania na roślinach ozdobnych (AL). Środek wykazuje skuteczność wobec powszechnie występujących i uciążliwych szkodników w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych.

Jakie owady zwalcza?
Zwalcza: mszyce, przędziorki, miseczniki, mączliki, tarczniki, wełnowce, skoczki, gąsienice motyli poskrzypki liliowej.

Gotowy oprysk w sprayu Polysect Hobby Naturen działa powierzchniowo, substancje zawarte w preparacie oblepiają pancerz owada i tym samym uniemożliwiają mu oddychanie.

Na jakich roślinach można stosować preparat Substral Hobby Naturen?
Środek jest przeznaczony do stosowania na różach oraz drzewach i krzewach ozdobnych.

Kiedy wykonujemy oprysk?
Oprysk należy wykonać rano lub wieczorem przy bezwietrznej pogodzie. Dokładnie spryskujemy liście preparatem, a kolejny oprysk powtarzamy za 7 dni.

Zawartość substancji czynnych:
- olej rzepakowy (produkt pochodzenia naturalnego) – 10g/l (1%)
- pyretryny (związki z grupy naturalnych pyretryn) – 0,1g/1 (0,01)%
- zawiera 1,2- benzizotiazolin-3-on

Parametry środka owadobójczego Polysect Hobby Naturen Substral:
- pojemność: 800ml
- substancja: gotowa ciecz

Pierwsze efekty już po 24 godzinach od zastosowania.
Środek chroni rośliny do 3 tygodni, jeśli na początku zastosujemy go dwukrotnie z 7-dniowym odstępem między opryskami.

Środek jest niebezpieczny dla pszczół, dlatego nie należy go stosować w okresie kwitnienia i wzmożonej aktywności pszczół. 
Działa szkodliwie na organizmy wodne.

 

UWAGA:  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie. Takie podejście sprawi, że zminimalizujesz ryzyko ewentualnych konsekwencji dla swojego zdrowia lub osób postronnych.

W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Tekst jedn. Dz.U. 2020 r., poz. 2097) oraz  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1107/2009 z dnia 21.10.2009 r. (Dz. Urz. UE L 309 z 24.11.2009 r., z późn. zm.), złożyć zamówienie oraz być stroną umowy sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Tekst jedn. Dz.U. 2020 r., poz. 2097).

 

 

 

Parametry techniczne
Pojemność:
800 ml
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
OPINIE PROSTE CECH
5/5
Points
Dodaj własne zdjęcie produktu: Points
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pokaż formularz

Porady naszych ekspertów

2021-05-18

Prace w ogrodzie na przełomie maja/czerwca

Prace w ogrodzie na przełomie maja/czerwca

Maj i czerwiec to czas, w którym w ogrodzie przepięknie rozkwitają kwiaty i krzewy, dzięki czemu możemy cieszyć się prawdziwą feerią barw. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie jest to czas wyłącznie odpoczynku, gdyż w maju i czerwcu nadal trzeba wykonać wiele różnych prac ogrodowych. Zobacz, jakie prace w ogrodzie trzeba wykonać na przełomie maja i czerwca.

 

2020-05-19

Środki owadobójcze – jak je wybrać i które są najlepsze?

Środki owadobójcze – jak je wybrać i które są najlepsze?

Mszyce, przędziorki, stonka to tylko niektóre z owadów, których obecność jest wysoce niepożądana w ogrodach, sadach i na polach. Jednym z najczęściej stosowanych sposobów walki z nimi są środki owadobójcze. Zanim jednak przystąpimy do ich używania, warto wiedzieć jak je wybrać i które z nich są najlepsze.

Ten produkt jest niedostępny
Produkt rekomendowany dla Ciebie

pixel