Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Puszka podłączeniowa 2722 Gardena

Producent: Gardena
  • Nr 1 w polsce wg opineo
  • 100 dni na zwrot
  • Na rynku od 1996 r.
  • Bezpieczeństwo transakcji ssl
  • 24 260 74 00
97,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych

Puszka podłączeniowa GARDENA stanowi ważny element systemów GARDENA Pipeline oraz GARDENA Sprinklersystem, ponieważ łączy kran z rurami prowadzonymi pod ziemią i jest punktem początkowym tych systemów.

Puszka podłączeniowa GARDENA wyposażona jest w gwintowane przyłącze kranowe Profi-System, zapewniające duży przepływ dla szybkiego zasilenia instalacji w wodę. Puszka gwarantuje bezpieczeństwo i funkcjonalność dzięki szczelnemu połączeniu kranu z instalacjami Pipeline oraz Sprinklersystem. Kulista pokrywa puszki chowa się po otwarciu w obudowie, dzięki czemu nie utrudnia koszenia trawnika.

Filtr zabrudzeń przydaje się do zabezpieczenia puszki przed trawą i liśćmi, które mogłyby zablokować cały system. Można go wyciągnąć i łatwo opłukać pod bieżącą wodą.

Puszka podłączeniowa wykonana została w Europie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i spełnia najwyższe standardy. Woda wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Łatwy dostęp do wody: rury pod ziemią       

Funkcje:

Niezawodne przyłącze wodne

Puszka podłączeniowa to początek systemów GARDENA Pipeline i GARDENA Sprinkler System. Woda jest doprowadzana wężem do puszki podłączeniowej tak, by mogła trafić do umieszczonych pod ziemią rur.

Gwintowane przyłącze kranowe Profi-System

Gwintowane przyłącze kranowe systemu Profi System służy do podłączenia podziemnej instalacji do kranu za pomocą eelementów systemu Profi oraz węża ogrodowego 19 mm (3/4"). Wysoka przepustowość czyni Profi-System idealnym do doprowadzania wody do instalacji.

Wysoka niezawodność funkcjonalna

Połączenie kranu z instalacjami Pipeline oraz Sprinklersystem jest wygodne i bezpieczne. Kulista pokrywa chowa się po otwarciu w puszce podłączeniowej, dzięki czemu nie utrudnia koszenia trawnika.

Łatwe czyszczenie

Puszka przyłączeniowa posiada wbudowany filtr zanieczyszczeń mechanicznych (trawa, liście itp.). Filtr można łatwo wyjąć i oczyścić pod strumieniem wody.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, puszka podłączeniowa jest niezwykle wytrzymała i charakteryzuje się wysoką jakością.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
OPINIE PROSTE CECH
5/5
Points
Dodaj własne zdjęcie produktu: Points
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pokaż formularz

Ten produkt jest niedostępny
Produkt rekomendowany dla Ciebie

pixel