Kup w zestawie i oszczędzaj

Lep na owady Vulcanus - Opis produktu:
Lep na szkodniki Vulcanus to produkt przeznaczony do zwalczania uciążliwych owadów, które żerują w roślinach doniczkowych, np. ziemiórki.
Żółty kolor tabliczek skutecznie przyciąga uciążliwe insekty żerujące na roślinach doniczkowych, rabatowych i szklarniowych.
Zwabione owady przyklejają się do pułapki i w ten sposób można zaobserwować moment ich pojawienia się oraz liczebność.
Powierzchnia produktu pokryta jest warstwą kleju z 2 stron, który nie wysycha, co sprawia, że lep jest skuteczny przez wiele miesięcy. Nie zawiera żadnych chemicznych środków owadobójczych.
Żółty lep doniczkowy skutecznie chroni przed owadami takimi jak:
- ziemiórki
- komary
- meszki
- mszyce
- mączliki
- miniarki
- wciornastki
- muchówki
- inne szkodliwe owady
Opakowanie zawiera 12 sztuk arkuszy dwustronnych, dzięki czemu lep możemy mieć zawsze pod ręką – gdy jeden spełni swoje zadanie (zapełni się złapanymi szkodnikami), to wystarczy sięgnąć do opakowania po kolejny arkusz.
Parametry lepu na owady Vulcanus:
- wysokość: 18,5 cm
- szerokość: 12,5 cm
- kolor: żółty
- dwustronna