Siatka (dzianina) cieniująca na szklarnie, tunele Grandinet HORTI 6x5 m 42% 38 g
79,70 zł
2,66 zł / m2
| Kod produktu: | 88002304 |
| EAN: | 5902288205427 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | Zielony 90% |
| Długość: | 50 m |
| Gramatura: | 135 g |
| Szerokość: | 2 m |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |