Kula tłuszczowa dla ptaków 90 g, zimowe kule dla ptaków Ptasia Biesiada® 10 szt folia
12,99 zł
1,30 zł / szt
❗️UWAGA❗️W celach transportowych siatka może być dostarczona złożona – nie ma to żadnego wpływu na jej jakość, trwałość ani właściwości użytkowe. Po rozłożeniu materiał zachowuje swoje pierwotne parametry i w pełni spełnia swoje funkcje.
| Kod produktu: | 88035359 |
| EAN: | 5902288229577 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | Zielony 90% |
| Długość: | 10 m |
| Gramatura: | 135 g |
| Szerokość: | 1,2 m |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |