Długie szpilki plastikowe do mocowania agrotkaniny i agrowłókniny, 19 cm (100 szt.)
24,30 zł
0,24 zł / szt
| Kod produktu: | 88027184 |
| EAN: | 5902288221489 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k |
| Zacienienie: | Zielony 90% |
| Długość: | 25 m |
| Gramatura: | 135 g |
| Szerokość: | 1,2 m |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |