Długie szpilki plastikowe do mocowania agrotkaniny i agrowłókniny, 19 cm (100 szt.)
24,30 zł
0,24 zł / szt
| Kod produktu: | 88020634 |
| EAN: | 5902288205397 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | Zielony 90% |
| Długość: | 50 m |
| Gramatura: | 135 g |
| Szerokość: | 1,2 m |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |