Kula tłuszczowa dla ptaków 90 g, zimowe kule dla ptaków Ptasia Biesiada® 50 szt
46,70 zł
0,93 zł / szt
| Kod produktu: | 88041395 |
| EAN: | 5902288235172 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | Zielony 90% |
| Długość: | 30 m |
| Gramatura: | 135 g |
| Szerokość: | 1 m |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |