Długie szpilki plastikowe do mocowania agrotkaniny i agrowłókniny, 19 cm (50 szt.)
13,99 zł
0,28 zł / szt
| Kod produktu: | 88041191 |
| EAN: | 5902288211305 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k |
| Zacienienie: | 95% |
| Długość: | 20 m |
| Gramatura: | 200 g |
| Szerokość: | 2 m |
| Kolor: | Grafitowy |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |