Biowłóknina z wełny owczej, biodegradowalna włóknina ściółkująca Biolaneus 2x5m 250g
113,30 zł
11,33 zł / m2
| Kod produktu: | 88037344 |
| EAN: | 5902288229348 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | 95% |
| Długość: | 10 m |
| Gramatura: | 200 g |
| Szerokość: | 1,2 m |
| Kolor: | Szary |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |