Kołki plastikowe do mocowania agrotkaniny, agrowłókniny i geowłókniny, ząbki 15 cm (50 szt.)
21,99 zł
0,44 zł / szt
| Kod produktu: | 88041196 |
| EAN: | 5902288229355 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k |
| Zacienienie: | 95% |
| Długość: | 5 m |
| Gramatura: | 200 g |
| Szerokość: | 1,2 m |
| Kolor: | Szary |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |