Pułapka lepowa (lep) na owady żerujące w szklarniach i tunelach, dwustronna 10 szt.
10,99 zł
1,10 zł / szt
| Kod produktu: | 88021241 |
| EAN: | 5903111426736 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | 95% |
| Długość: | 50 m |
| Gramatura: | 200 g |
| Szerokość: | 1,7 m |
| Kolor: | Szary |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |