Łąka kwiatowa mieszanka kwiatów i ziół wabiących motyle Kwitnąca Kraina Planta 200g
37,70 zł
188,50 zł / kg
| Kod produktu: | 88038227 |
| EAN: | 5902288217796 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | 95% |
| Długość: | 5 m |
| Gramatura: | 200 g |
| Szerokość: | 1,5 m |
| Kolor: | Zielony |
| Stabilizator: | tak |
| Oczka montażowe: | tak |