Długie szpilki plastikowe do mocowania agrotkaniny i agrowłókniny, 19 cm (50 szt.)
13,99 zł
0,28 zł / szt
| Kod produktu: | 88041383 |
| EAN: | 5902288214627 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | 60% |
| Długość: | 5 m |
| Gramatura: | 62 g |
| Szerokość: | 4 m |
| Kolor: | Zielony |
| Stabilizator: | tak |