❗️UWAGA❗️W celach transportowych siatka może być dostarczona złożona – nie ma to żadnego wpływu na jej jakość, trwałość ani właściwości użytkowe. Po rozłożeniu materiał zachowuje swoje pierwotne parametry i w pełni spełnia swoje funkcje.
| Kod produktu: | 88038224 |
| EAN: | 5902288229508 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska tel.: 242607400 |
| Zacienienie: | 42% |
| Długość: | 5 m |
| Gramatura: | 38 g |
| Szerokość: | 4 m |
| Kolor: | Zielony |
| Stabilizator: | tak |