Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Taśma do klejenia folii

( ilość produktów: 5 )

Taśma do klejenia folii – do ogrodu i gospodarstwa

Taśma do klejenia folii ogrodniczej przeznaczona jest m.in. do naprawy, sztukowania, klejenia folii ogrodniczych oraz budowlanych. To niezwykle przydatny produkt w każdym ogrodzie, gospodarstwie rolnym czy domowym. Z jego pomocą można m.in. z łatwością naprawić plandekę samochodową, foliak czy inny element konstrukcyjny wykonany z folii tunelowej. Tego typu taśmy do klejenia folii z całą pewnością nie raz pozwolą ci uniknąć kosztownych napraw czy uciążliwych komplikacji, dlatego już dziś sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w produkt najwyższej jakości!

Taśmy do klejenia folii – szeroki wybór produktów

W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka różnych rodzajów taśmy do klejenia folii ogrodniczej. Posiadamy m.in. taśmy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego czy polietylenu. Oferujemy je w kilku różnych długościach i szerokościach, dzięki czemu z łatwością można dopasować daną taśmę do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Co ważne, każda nasza taśma do klejenia folii ogrodniczej jest samoprzylepna i niezwykle wygodna w użytkowaniu. Produkt należy nakładać na suchą i czystą powierzchnię folii, a następnie mocno dociskać. Taśmy oferowane przez nasz sklep są wielosezonowe, co również jest niezwykle istotne.

Taśma do klejenia folii ogrodniczej – praktyczna i wytrzymała

Oferowane przez nasz sklep taśmy do klejenia folii posiadają bardzo dobrze wiążący kleju, dzięki któremu możliwe jest stworzenie silnej bariery przed uszkodzeniem folii ogrodniczej. To produkty niezwykle trwałe i wytrzymałe na negatywny wpływ warunków atmosferycznych czy innych czynników zewnętrznych. Taśma do klejenia folii zakupiona w Rolmarket jest odporna na działanie wody i wilgoci, a także kurzu czy drobnego piasku, dlatego gwarantuje świetną przyczepność przez długi czas.

Taśmy do klejenia folii ogrodniczej wysokiej jakości

Wszystkie taśmy do klejenia folii ogrodniczej znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty wysokiej jakości, które wyprodukowane zostały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Gwarantujemy ich wieloletnią użyteczność i trwałość, a także wygodę użytkowania i łatwość montażu. Jesteśmy przekonani, że taśma do klejenia folii zakupiona w Rolmarket spełni twoje oczekiwania i pozwoli ci efektywnie zabezpieczyć folię ogrodniczą, plandekę czy inny element konstrukcyjny. Jeśli zatem cenisz sobie solidne produkty dostępne w korzystnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem!

Taśma do klejenia folii ogrodniczych w ofercie Rolmarket

W tej kategorii znajdziesz taśmy do klejenia folii ogrodniczych. Folie ogrodnicze są powszechnie wykorzystywane w ogrodnictwie – z ich użyciem zabezpieczymy plantacje roślin, hodowle warzyw czy podłoża stawów. Często jednak zakup folii w odpowiednim wymiarze jest niemożliwy i zachodzi konieczność łączenia płacht. Dlatego właśnie taśma do klejenia folii ogrodniczych stanowi podstawowy element wyposażenia każdego ogrodnika.

Trwała taśma do klejenia folii ogrodniczej

Dobrze wiemy, że miejsca łączenia folii ogrodowych są jednym z bardziej newralgicznych punktów konstrukcji takich jak tunele ogrodnicze. Dlatego jako świadomi sprzedawcy, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości taśmy ogrodowe. Zarówno taśma, jak i zastosowany w niej klej nie powinny tracić właściwości pod wpływem promieniowania słonecznego czy zmiennych temperatur. Taśma do klejenia folii ogrodniczej musi także wiązać płachty folii na tyle solidnie, by nie odrywały się one pod wpływem silnych podmuchów wiatru. Dlatego oferujemy wyłącznie folie wykonane z tworzyw sztucznych takich jak obojętny polietylen. Sugerujemy również, aby do wiązania płacht folii wystawionej na podmuchy wiatru używać szerokich taśm, takich jak na przykład taśma naprawcza do klejenia folii Vulcanus o szerokości 10 lub 15 cm.

Taśma naprawcza do folii – skuteczne zaklejanie dziur

Wpadka zdarza się nawet najlepszym – dlatego, nawet jeżeli używasz folii ogrodniczej zakupionej w Rolmarket, to istnieje możliwość, że mogła ona ulec uszkodzeniu. Czy w takiej sytuacji konieczny jest demontaż całego tunelu ogrodniczego? Odpowiedź brzmi, nie! Na szczęście nic jeszcze nie jest stracone, a taśma naprawcza do folii sprawdzi się idealnie przy zaklejaniu dziur w folii ogrodowej. Całkiem niewykluczone, że częściowy demontaż danej płachty foliowej nie będzie nawet konieczny – jedyne czego potrzebujesz to łatwy dostęp do uszkodzonego miejsca, sprzyjające warunki pogodowe (folia musi być sucha) i odrobina wolnego czasu!

     

    pixel