Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Ławki ogrodowe

( ilość produktów: 6 )

Meble ogrodowe to nieodłączne wyposażenie każdego ogrodu. Wybór mebli jest bardzo szeroki, począwszy od krzeseł, poprzez leżaki, huśtawki, aż do hamaków i wielkich kanap. Czasem w gąszczu propozycji giną ławki ogrodowe, często traktowane wyłącznie jako element wyposażenia parków i przestrzeni publicznej. Warto jednak przyjrzeć im się bliżej, bo ławka ogrodowa sprawdzi się świetnie również w przydomowym ogrodzie.

Ławki ogrodowe –trwałe i funkcjonalne

Szukając mebli ogrodowych bardzo często zwracamy uwagę wyłącznie na ich wygląd i wygodę, a rzadko kiedy zastanawiamy się, jak będzie wyglądało ich późniejsze użytkowanie. Często w takich sytuacjach wybieramy meble ładne i wygodne, ale mało funkcjonalne, gdyż trzeba je chronić przed deszczem (bo mają poduchy) i składać, żeby nie zamokły. Tymczasem ławki ogrodowe są meblami o bardzo wysokiej funkcjonalności, bo są wykonane z materiałów bardzo odpornych na warunki atmosferyczne. Ławki ogrodowe sprawdzają się zatem wszędzie tam, gdzie inne meble ogrodowe nie spełniłyby w pełni naszych oczekiwań. 

Dodatkowym aspektem jeszcze podnoszącym funkcjonalność ławek jest fakt, że niektóre modele są nie tylko ławkami, ale również skrzyniami. Pod siedziskiem ukryty jest bowiem całkiem przestronny schowek, w którym znajdzie się miejsce na wiele różnych rzeczy np. na narzędzia ogrodnicze.

Ławki ogrodowe – do ogrodu, na taras, na balkon

Ławki ogrodowe wbrew swojej nazwie sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie czy balkonie. Dzięki różnorodności rozmiarów ławek, można znaleźć wygodne ławeczki dwuosobowe, doskonale wpisujące się w wymiary niewielkiego balkonu w bloku. Można je stawiać również w ogrodzie, np. wokół miejsca na ognisko, tworząc przyjemny krąg, w którym będziemy spędzać czas wolny w doborowym towarzystwie. Możliwości jest jak widać bardzo wiele, a w każdym z wymienionych wyżej miejsc ławki ogrodowe sprawdzą się doskonale. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Rolmarket i jesteśmy przekonani, że znajdą się tutaj produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Zobacz również:

Ławki ogrodowe drewniane     Ławki ogrodowe plastikowe

      pixel