Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Wózki i stojaki na węże

( ilość produktów: 18 )

Większość roślin do prawidłowego rozwoju wymaga odpowiedniego i częstego nawadniania. W upalne i bezdeszczowe dni niektóre rośliny trzeba podlewać nawet kilka razy dziennie. Podlewanie ich wszystkich z osobna za pomocą konewek czy butelek byłoby pracą niezwykle żmudną, dlatego warto to robić przy użyciu węży ogrodowych, które należy odpowiednio przechowywać i przenosić. W ofercie sklepu Rolmarket.pl znajdziesz bogaty wybór wózków i stojaków na węże ogrodowe, które usprawnią prace ogrodowe i zwiększą efektywność węży.

Szeroki wybór wózków i stojaków na węże

Sklep internetowy Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów do węży ogrodowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Wózki na węże ogrodowe – niezwykle przydatne urządzenia pozwalające na wygodny transport i przechowywanie węża. Wózki są lekkie i posiadają wygodne uchwyty, dzięki czemu ich przenoszenie jest bardzo łatwe. Zapobiegają one plątaniu się i skręcaniu węży, przez co zwiększają ich żywotność. Większość wózków jest wyposażona w blokadę, która zapobiega wylewaniu się z węża wody po zakończeniu podlewania. Wózki metalowe przeznaczone są do używania zarówno w małych, jak i dużych ogrodach.

Bębny na węże ogrodowe podobnie jak wózki zapobiegają plątaniu i skręcaniu się węża oraz pozwalają na jego bezpieczne przechowywanie. Bębny zazwyczaj można wieszać na ścianie, a w razie potrzeby zdejmować i przenosić w inne miejsce.

Stojaki na węże ogrodowe - pozwalają na wygodne użytkowanie i przechowywanie węża. Dostosowane do produktów o różnej długości.

Wieszaki na węże ogrodowe – najczęściej za pomocą specjalnego uchwytu przymocowuje się je do ściany, co stwarza warunki do wygodnego przechowywania węża. Dedykowane zwłaszcza dla krótkich węży.

Jak dbać o węże ogrodowe?

Wąż ogrodowy to urządzenie wielofunkcyjne – za jego pomocą możesz nie tylko podlewać rośliny, ale także wykonywać inne prace ogrodowe, na przykład myć narzędzia lub samochód. Jest to bez wątpienia narzędzie bez którego prawdziwy ogród nie może się obejść. Aby węże ogrodowe służyły przez wiele lat, należy o nie odpowiednio dbać. Bardzo ważne jest ich właściwe użytkowanie – węże nie powinny się plątać ani zaginać. Pomogą w tym różnego rodzaju wózki i bębny na węże ogrodowe. Akcesoria te ułatwią także transport i przechowywanie węży. Mają one zazwyczaj po kilkadziesiąt metrów i ich samodzielne przenoszenie byłoby zajęciem trudnym i niewygodnym. To samo tyczy się ich przechowywania – ze względu na swoje rozmiary węże zajmują sporo miejsca. Ich przechowywanie w przeznaczonym do tego miejscu z całą pewnością korzystnie wpłynie również na estetykę Twojego ogrodu.

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz akcesoria do węży ogrodowych pochodzące od sprawdzonych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich wytrzymałości i najwyższej jakości.

    pixel