Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Konewki

( ilość produktów: 3 )

Zaopatrując się w sprzęt ogrodniczy, warto dokładnie przemyśleć zakupy, gdyż nieumiejętnie dobrane akcesoria sprawią, że codzienna pielęgnacja ogrodu lub nawet kwiatów w domu będzie bardzo problematyczna i nieporęczna. Kompletując optymalny zestaw akcesoriów do podlewania, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów, które wpływają na eksploatację sprzętu. Na rynku dostępne są konewki w przeróżnych kształtach i wielkościach. Różnią się one między sobą diametralnie.

Konewki do domu – jaką wybrać?

Kupując sprzęt do podlewania kwiatów w domu, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, by był on poręczny. Nie ulega wątpliwości, że duże ogrodnicze konewki do podlewania ogrodu są bardzo nieporęczne w przechowywaniu, a także użytkowaniu, jeśli wykorzystuje się je jedynie do podlewania kwiatów doniczkowych, na przykład stojących na parapecie. W takiej sytuacji wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt posiadający nie więcej niż 2-3 litry, co w zupełności wystarczy podczas podlewania kwiatów w doniczkach. Są to także na tyle małe konewki, że ich użytkowanie jest bardzo wygodne ze względu na niewielką objętość oraz małą wagę. Maksymalna wielkość konewki do domu powinna wynosić do 4-5 litrów, gdyż większe są już bardzo niewygodne. Na przykład konewka Coubi Idukon o pojemności 2 litrów będzie wystarczająca.

Jak dużą konewkę do ogrodu opłaca się kupić?

Plastikowa konewka Hagsen do domu może występować w wersji do pięciu litrów, ale są też wersje mające aż 10 litrów pojemności. Takie konewki są bardzo duże, a napełniając je do końca, trzeba także brać pod uwagę, że będą ważyły aż dziesięć kilogramów, co sprawia, że są trudne w eksploatacji. Warto przed zakupem wziąć to pod uwagę i zastanowić się, czy nie lepiej zaopatrzyć się w bardziej poręczną konewkę o pojemności pięciu litrów, gdyż ta o większej pojemności i tak nie będzie napełniana do końca ze względu na zbyt dużą wagę i brak możliwości swobodnego posługiwania się nią.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel