Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Prysznice i lance do podlewania

( ilość produktów: 6 )

Posiadając ogród z różnego rodzaju nasadzeniami, warto wyposażyć się w dedykowane do pielęgnacji ogrodu akcesoria. W kontekście podlewania niekiedy zwykły wąż nie wystarcza i nieodzowne okazuje się zaopatrzenie w bardziej specjalistyczny sprzęt, który pozwoli na dotarcie do takich miejsc, do których trudne dotrzeć strumieniem wody podssyłanym bezpośrednio z węża. Często też istotne jest wyposażenie się w sprzęt, który pozwoli na kreowanie strumienia wody o różnych rodzajach. Lanca do podlewania okazuje się niezwykle funkcjonalnym i praktycznym dodatkiem, który sprawdzi się w mały, jak i większych ogrodach, a poza możliwością dotarcia ze strumieniem wody do trudno dostępnych miejsc, znacząco ułatwi codzienną pielęgnację. Nie dość, że z jej pomocą można o wiele łatwiej prowadzić prace ogrodnicze, to zajmują one znacznie mniej czasu.

Lanca do podlewania – na co zwrócić uwagę?

Zaopatrując się w lancę do podlewania, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na kompatybilność z posiadanym wężem lub końcówkami od niego. Większość z nich ma jednak uniwersalne gwinty pasujące do standardowych węży ogrodowych. Na rynku dostępne są różne rodzaje lanc, takich jak ERGO 53-485, czy Cellfast, które charakteryzują się różną budową, którą warto dostosować do swoich potrzeb. Na początku należy zwrócić uwagę na to, jakiej długości jest lanca. Jest to istotny parametr, gdyż znacząco wpływa na możliwości codziennego użytkowania i należy dobrać ją precyzyjnie do swoich potrzeb. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany model posiada obrotową głowicę, co znacznie ułatwia codzienną pracę, zwłaszcza w trudnym i zróżnicowanym terenie lub gęsto obsadzonym ogrodzie.

Jakie funkcje posiada lanca do podlewania?

Lanca poza funkcją standardowego lania wody posiada także wiele dodatkowych funkcji i możliwości ustawień. W zależności od modelu może mieć nawet około dziesięciu funkcji, które umożliwiają na przykład lanie wody w formie wachlarza poziomego, sitka, mgiełki lub piany. Mnogość takich funkcji jest warta uwagi, zwłaszcza dla zaawansowanych ogrodników, którzy z dużą pieczołowitością dbają o swoje nasadzenia.

    pixel