Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siekiery

( ilość produktów: 7 )

Siekiera to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym domu z ogrodem i kominkiem. Dzięki niej możesz porąbać drewno na opał, usunąć grubsze gałęzie z krzewów czy wykonać inne prace ogrodnicze. Siekiera to również niezbędne narzędzie dla cieśli, który na co dzień pracuje z drewnem i potrzebuje odpowiednich narzędzi. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór siekier, wśród których z pewnością znajdziesz model najlepszy dla siebie.

 Siekiera rozłupująca - idealna do rąbania drewna 

Wśród siekier dostępnych w naszym sklepie zajdziesz siekiery służące do rozłupywania. To niezbędna siekiera w każdym domu, w którym znajduje się piec opalany drewnem lub kominek. Dzięki odpowiedniemu kształtowi głowicy rozłupywanie drewna nie wymaga wiele siły, co znacznie ułatwia i przyspiesza przygotowanie drewna na opał.

Ważnym elementem siekiery rozłupującej jest jej waga oraz długość trzonka. Zbyt ciężka będzie niewygodna w użytkowaniu, bo szybko zmęczysz się podczas rąbania, a zbyt lekka nie spełni dobrze swojej roli. Nasz sklep oferuje szeroki wybór siekier o różnej wielkości, dzięki czemu możesz dobrać jej rozmiar do swoich potrzeb i poprawić wygodę użytkowania.

Zwróć również uwagę na kształt trzonka oraz sposób mocowania ostrza. Te dwa z pozoru nieznaczące czynniki mają ogromny wpływ na komfort pracy, a tym samym potrafią wpłynąć na jej wydajność oraz zredukować zmęczenie powstałe podczas prac wykonywanych z użyciem siekiery.. 

Siekiery - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli siekier o różnym przeznaczeniu. Znajdzie się wśród nich siekiera rozłupująca oraz  ciesielska, ale oferujemy również siekiery gospodarcze i maczety różnego rodzaju. Wybierając siekiery dla siebie zwróć uwagę na kształt i wielkość narzędzia oraz jego producenta. Profesjonalistom i wymagającym klientom z pewnością przypadnie do gustu siekiera Fiskars. Podobnie jaki inne narzędzia tej marki, siekiery Fiskars są wykonane z materiałów najwyższej jakości, m.in. ze stali o dużej wytrzymałości, która została kuta i dwukrotnie hartowana. Na uwagę zasługuje również trzonek, który ma ergonomiczny kształt zmniejszający obciążenie mięśni i stawów w trakcie użytkowania. Jest on wykonany ze specjalnego tworzywa, lekkiego, trwałego i wytrzymałego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siekier dostępnych w tej kategorii. Wybór jest tak duży, że z pewnością znajdziesz wśród nich siekiery dla siebie. Wybierz najlepszy model i wygodnie zadbaj o swój ogród lub przygotuj drewno na opał.

Zobacz również:

      pixel