Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki do paletowania

( ilość produktów: 4 )

Siatka do paletowania – alternatywa dla folii stretch

Przechowywanie i przewożenie wszelkiego rodzaju produktów na paletach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ładunku. Często w tym celu stosowana jest folia stretch. Doskonałą alternatywą dla tego rozwiązania jest siatka do paletowania. To rozwiązanie niezwykle wygodne i bezpieczne, które wciąż zyskuje na popularności. Siatki do paletowania zapewniają bowiem dostęp powietrza do przechowywanych produktów, są rozciągliwe i umożliwiają sprawne opakowywanie nawet całych wózków CC. Dostępne są w wygodnych rolkach, które dodatkowo wpływają na łatwość użytkowania. Jeśli zatem potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania, które zastąpi klasyczną folię stretch, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Siatki do paletowania – idealne do produktów spożywczych

Jako że siatki do paletyzacji pozwalają na swobodny przepływ powietrza, świetnie sprawdzają się w przypadku transportowania i przechowywania różnego rodzaju produktów spożywczych czy roślin. To produkt niezbędny m.in. w szkółkach roślin, plantacjach owoców, sadach czy winnicach. Zapakowane produkty mają wówczas zapewnione optymalne warunki do oddychania, a ryzyko ich ewentualnego zepsucia jest niemal całkowicie wyeliminowane. Siatka do paletyzacji to również doskonałe rozwiązanie w ogrodnictwie, gdy konieczne jest zabezpieczenie krzewów czy innych roślin w okresie jesienno-zimowym.

Siatka do paletyzacji – wygodne i bezpieczne

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości siatki do paletyzacji automatycznej i ręcznej, które dostępne są w wygodnych pakietach. Stabilnie utrzymują towar na podstawie, są rozciągliwe, wytrzymałe i zabezpieczone przed ewentualnym zrywaniem. Na bezpieczeństwo przechowywanych i transportowanych produktów wpływa również fakt, że siatki do paletowania skutecznie eliminują ich pocenie, zapewniają łatwość mrożenia, a także suszenia owiniętych produktów. W naszej ofercie znajdziesz także siatki dedykowane do owijania drzewek.

Siatki do paletyzacji wysokiej jakości w Rolmarket

Każda siatka do paletowania znajdująca się w asortymencie naszego sklepu to produkt wysokiej jakości, który został wyprodukowany przy użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców. Dostarczanie naszym klientom solidnych towarów uznajemy za priorytet, dlatego dużą wagę przykładamy do kwestii jakościowych. Jeśli potrzebujesz zatem wytrzymałej i wygodnej siatki, nasza siatka do paletyzacji z całą pewnością spełni twoje oczekiwania. Już dziś sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Siatka do paletowania

Przechowywanie i przewożenie produktów na paletach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ładunku. Często stosowana jest do tego celu folia stretch, ale doskonałą alternatywą dla tego rozwiązania jest siatka do paletowania. Zobacz, jakie są zalety ich stosowania i wybierz odpowiednią siatkę dla siebie.

Siatki do paletowania - idealne do produktów spożywczych

Siatki do paletowania to produkty, które służą do utrzymywania ładunku na paletach. Używając ich możesz zadbać o to, by produkty znajdujące się na palecie nie przemieszczały się i nie spadały. Główną ich przewagą nad często stosowaną folią stretch jest przewiewność, która zapewnia znajdującym się na palecie produktom dostęp do powietrza i zapobiega ich zepsuciu. Siatka jest przewiewna, więc nie zaparowuje tak jak folia i nie ma ryzyka nadmiernego gromadzenia się wilgoci wewnątrz zasiatkowanego ładunku. Dzięki tej zalecie, siatki do paletowania sprawdzają się podczas przechowywania i transportu warzyw, owoców i innych produktów spożywczych, a także drewna. Eliminują ryzyko gnicia oraz rozwoju pleśni i innych chorób, które szybko rozwijają się w ciepłym i wilgotnym środowisku. Jednym słowem siatka do paletowania może z powodzeniem zastąpić folie wszędzie tam, gdzie istnieje nie tylko potrzeba stabilnego utrzymywania ładunku, ale również ochrony go przed zgubnym wpływem braku dostępu do powietrza.

Siatka do paletowania sprawdza się nie tylko podczas przechowywania i transportu produktów, chroniąc je przed rozsypaniem i zepsuciem, ale również pozwala na ich suszenie i mrożenie. Z tego powodu jest chętnie wykorzystywana w magazynach, przetwórniach żywności i chłodniach, w których warzywa i owoce znajdujące się na paletach są poddawane dalszym etapom przetwarzania.

Siatki do paletowania są stosowane szeroko w rolnictwie, ogrodnictwie i przemyśle spożywczym, ale mogą służyć nie tylko do utrzymywania ładunku na paletach, ale również do ochrony krzewów i drzew w okresie jesienno-zimowym. Szczególnie dobrze sprawdzają się one chroniąc gałązki iglaków przed złamaniem od naporu zbyt dużej ilości śniegu. Wykorzystując je do tego celu wystarczy owinąć krzew iglasty zaczynając od dołu, a następnie owijając kolejne gałęzie idąc ku wierzchołkowi. Początek siatki najlepiej zahaczyć na pniu, a górną część, po owinięciu, wystarczy wsunąć pod jedną z warstw, co zapobiegnie rozwijaniu się siatki.

Siatki do paletowania ręcznego i maszynowego- szeroki wybór rodzajów

Siatka do paletowania to produkt lekki i elastyczny, który bardzo łatwo można dopasowywać do kształtu owijanych produktów. Dzięki temu siatka do paletowania pozwala owinąć zarówno ładunek z niewielkimi jabłkami, jak i paletę wypełnioną po brzegi drewnem kominkowym. W zależności od tego, czy siatka ma być stosowana do paletowania ręcznego czy też maszynowego, jest ona sprzedawana w rolkach o różnych wymiarach. Możesz wybrać lekkie i poręczne rolki, idealne do paletowania ręcznego, które zawierają siatkę mającą długość 500m, lub sięgnąć po większe rolki, o długości 3500m, doskonale nadające się do paletowania maszynowego.

Każda siatka do paletowania ręcznego to produkt poręczny, którego zastosowanie nie wymaga siły i szczególnych umiejętności. Wystarczy zahaczyć siatkę z jednej strony opakowania, a następnie owinąć ją wokół warzyw i owoców lub innych produktów znajdujących się na palecie. Owijać należy tak długo, aż będzie można doprowadzić do stabilnego utrzymywania ładunku, bez ryzyka, że coś wypadnie z jednego z boków. Niewielki rozmiar rolki, której szerokość wynosi 50cm pozwala wygodnie nią manewrować, dzięki czemu siatka do paletowania będzie mogła szybko i sprawnie pokryć całą powierzchnię palety. Na zakończenie wystarczy siatkę przeciąć lub mocno pociągnąć, by ją urwać, oraz wsunąć końcówkę pod inne warstwy siatki, by uniknąć jej rozwijania.

W naszym sklepie znajdziesz siatki do paletowania rożnej długości. Możesz wybrać pojedynczą rolkę siatki do paletowania, mającą długość 500m i szerokość 50cm, która z pewnością wystarczy w przydomowym ogrodzie. Jeśli masz gospodarstwo rolne i masz duże plony warzyw i owoców, to zdecydowanie lepiej będzie, gdy od razu kupisz komplet składający się z kilku rolek siatki. W sytuacji, gdy masz maszyny umożliwiające paletowanie maszynowe, to polecamy siatki do maszynowego owijania palet, idealne dla większych producentów żywności.

Przejrzyj dostępne w sklepie Rolmarket.pl siatki do owijania palet, zastanów się, które z nich najlepiej pasują do Twoich potrzeb, a następnie złóż zamówienie. Z radością przystąpimy do jego szybkiej realizacji, byś mógł szybko sprawdzić zalety tego produktu.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

     

    pixel