Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Zestawy ogrodowe

( ilość produktów: 13 )

Posiadając duży ogród, warto wyposażyć się w akcesoria dedykowane do jego pielęgnacji. Jedną z podstawowych czynności, które trzeba regularnie wykonywać w tym zakresie, jest nawadnianie ogrodu. Biorąc pod uwagę, jak niska ilość opadów notowana jest w ostatnich latach w Polsce, regularne podlewanie roślin ogrodowych jest kluczowe do tego, aby mogły ono rosnąć i rozwijać się w sposób prawidłowy.

Podlewanie ogrodu może być jednak problematyczne, zwłaszcza gdy posiada się bardzo duży ogród z gęstymi nasadzeniami, które znacznie utrudniają pracę. W takiej sytuacji opłaca się wyposażyć w zestawy ogrodowe, które zawierają wszystkie niezbędne akcesoria dedykowane do podlewania ogrodu. Gotowe zestawy są tak dobrane, by spełniać wymogi nawet najbardziej wymagających ogrodników.

Zestawy ogrodowe do podlewania

Na rynku dostępne są gotowe zestawy, takie jak Gardena AquaRoll, lub Smart ATS. Zawierają one kompletny zestaw wszystkich akcesoriów, które przydadzą się zarówno w niewielkim, jak i większym ogrodzie. Podstawowym elementem zestawu ogrodowego tego typu jest oczywiście wąż. Powinien on być dopasowany do wielkości ogrodu, ale z reguły warto zaopatrzyć się w nieco dłuższy model, niż wydawałoby się to konieczne, gdyż w praktyce raczej zabraknie długości, niż będzie go zdecydowanie za dużo.

Gotowe zestawy zawierają wózki transportowe z bębnem na węże, co sprawia, że nawet jeśli długość węża będzie zbyt duża, nie będzie stanowiło to większego problemu. Takie bębny pozwalają na swobodne zwijanie i rozwijanie węża, co zapobiega konieczności mozolnego układania go ręcznie. Bardzo istotnym elementem wyposażenia zestawu są odpowiednie końcówki do węża, które pozwalają na podlewanie w różnych funkcjach. Może to być strumień regularny, mgiełka lub piana. Zaawansowane końcówki do węży mogą mieć ponad dziesięć funkcji, co jest przydatne, gdy na ogrodzie posiada się nasadzenia różnego rodzaju.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel