Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki do rozsady

( ilość produktów: 3 )

Doniczek do rozsady prędzej czy później będzie potrzebował każdy ogrodnik. Rośliny rosną i co jakiś czas wymagają przesadzenia - czy to do innego pojemnika, czy do gleby. Wspomniane doniczki, które można umieszczać bezpośrednio w ziemi, pomogą w wykonywaniu tej pracy. Cechują się bardzo rozsądną ceną i wysoką jakością, która zapewni roślinom prawidłowy rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie.

Doniczki do rozsady – odkryj ich ofertę w sklepie Rolmarket

Doniczki do rozsady to niepozorne przedmioty, które odgrywają kluczową rolę w przesadzaniu roślin. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ich odpowiedzialnej roli, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone modele. Możesz wybierać pośród ich różnych kształtów i rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do wymagań swoich roślin. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie pochodzą od uznanych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i efektywności, której nie sposób nie docenić. Szczegółowe informacje na temat każdego z naszych produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

Jak przeprowadzić rozsadę?

Rozsadę należy zacząć przygotowywać już w lutym lub w marcu. Pojemniki należy wyłożyć odpowiednim podłożem, a następnie wysiać w nim nasiona. Doniczki trzeba następnie przenieść do szklarni, tunelu foliowego lub innego miejsca, w którym panują odpowiednie warunki dla kiełkujących roślin. Należy oczywiście starannie je pielęgnować – podlewając oraz nawożąc. Po upływie kilku tygodni młode rośliny można umieścić we właściwej doniczce lub bezpośrednio w glebie.

Jaką doniczkę do rozsady wybrać?

Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze doniczki do rozsady? Jak łatwo się domyślić, jej wygląd nie będzie odgrywał najmniejszego znaczenia. Najważniejszy czynnik to rozmiar doniczki, który musi być dopasowany do zapotrzebowania systemu korzeniowego danej rośliny.

    pixel